libkcompactdisc - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Playing
it: Riproduzione

en: Paused
it: In pausa

en: Stopped
it: Interrotto

en: Ejected
it: Espulso

en: No Disc
it: Nessun disco

en: Not Ready
it: Non pronto

en: Error
it: Errore

en: Unknown Artist
it: Artista sconosciuto

en: Unknown Title
it: Titolo sconosciuto

en: Track %1
it: Traccia %1
