libkcompactdisc - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Playing
ja: 再生中

en: Paused
ja: 一時停止中

en: Stopped
ja: 停止しました

en: Ejected
ja: イジェクトしました

en: No Disc
ja: ディスクがありません

en: Not Ready
ja: 準備できていません

en: Error
ja: エラー

en: Unknown Artist
ja: 不明なアーティスト

en: Unknown Title
ja: 不明なタイトル

en: Track %1
ja: トラック %1
