libkcompactdisc - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Playing
ka: მიმდინარეობს დაკვრა

en: Paused
ka: შეჩერებულია

en: Stopped
ka: შეჩერებულია

en: Ejected
ka: გამოღებულია

en: No Disc
ka: დისკის გარეშე

en: Not Ready
ka: მზად არაა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Unknown Artist
ka: უცნობი შემსრულებელი

en: Unknown Title
ka: უცნობი სათაური

en: Track %1
ka: ტრეკი %1
