libkcompactdisc - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Playing
km: កំពុង​ចាក់​

en: Paused
km: បាន​ផ្អាក

en: Stopped
km: បាន​បញ្ឈប់

en: Ejected
km: បាន​ច្រាន​ចេញ

en: No Disc
km: គ្មាន​ថាស

en: Not Ready
km: មិនទាន់​រួចរាល់

en: Error
km: កំហុស

en: Unknown Artist
km: មិន​ស្គាល់​សិល្បករ

en: Unknown Title
km: មិន​ស្គាល់​ចំណង​ជើង

en: Track %1
km: បទ %1
