libkcompactdisc - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Playing
lt: Grojama

en: Paused
lt: Pristabdyta

en: Stopped
lt: Sustojo

en: Ejected
lt: Išstumtas

en: No Disc
lt: Nėra disko

en: Not Ready
lt: Neparuošta

en: Error
lt: Klaida

en: Unknown Artist
lt: Nežinomas atlikėjas

en: Unknown Title
lt: Nežinomas pavadinimas

en: Track %1
lt: Takelis %1
