libkcompactdisc - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Playing
mk: Свири

en: Paused
mk: Паузирано

en: Stopped
mk: Запрено

en: Ejected
mk: Извадено

en: No Disc
mk: Нема диск

en: Not Ready
mk: Не е подготвено

en: Error
mk: Грешка

en: Unknown Artist
mk: Непознат изведувач

en: Unknown Title
mk: Непознат наслов

en: Track %1
mk: Песна %1
