libkcompactdisc - en to nb translation catalogue (10 entries)

en: Playing
nb: Spiller av

en: Paused
nb: Pause

en: Stopped
nb: Stoppet

en: Ejected
nb: Løst ut

en: No Disc
nb: ingen CD

en: Not Ready
nb: Ikke klar

en: Error
nb: Feil

en: Unknown Artist
nb: Ukjent artist

en: Unknown Title
nb: Ukjent tittel

en: Track %1
nb: Spor %1
