libkcompactdisc - en to nds translation catalogue (10 entries)

en: Playing
nds: Bi to Afspelen

en: Paused
nds: Anhollen

en: Stopped
nds: Ophollen

en: Ejected
nds: Rutfohrt

en: No Disc
nds: Keen CD

en: Not Ready
nds: Nich praat

en: Error
nds: Fehler

en: Unknown Artist
nds: Nich begäng Künstler

en: Unknown Title
nds: Nich begäng Titel

en: Track %1
nds: Stück %1
