libkcompactdisc - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Playing
nl: Speelt

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Ejected
nl: Uitgeworpen

en: No Disc
nl: Geen schijf

en: Not Ready
nl: Niet gereed

en: Error
nl: Fout

en: Unknown Artist
nl: Onbekende artiest

en: Unknown Title
nl: Onbekende titel
