libkcompactdisc - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Playing
nn: Spelar av

en: Paused
nn: Pause

en: Stopped
nn: Stoppa

en: Ejected
nn: Løyst ut

en: No Disc
nn: Inga plate

en: Not Ready
nn: Ikkje klar

en: Error
nn: Feil

en: Unknown Artist
nn: Ukjend artist

en: Unknown Title
nn: Ukjend tittel

en: Track %1
nn: Spor %1
