libkcompactdisc - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Playing
oc: Lectura

en: Paused
oc: En pausa

en: Stopped
oc: Arrestat

en: No Disc
oc: Pas de disc

en: Unknown Artist
oc: Artista desconegut

en: Unknown Title
oc: Títol desconegut

en: Track %1
oc: Pista %1
