libkcompactdisc - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Playing
pa: ਚੱਲ ਰਿਹਾ ਹੈ

en: Paused
pa: ਵਿਰਾਮ ਹੈ

en: Stopped
pa: ਰੁਕਿਆ ਹੈ

en: Ejected
pa: ਬਾਹਰ ਕੱਢੀ

en: No Disc
pa: ਕੋਈ ਡਿਸਕ ਨਹੀਂ

en: Not Ready
pa: ਤਿਆਰ ਨਹੀਂ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Unknown Artist
pa: ਅਣਜਾਣ ਕਲਾਕਾਰ

en: Unknown Title
pa: ਅਣਜਾਣ ਟਾਇਟਲ

en: Track %1
pa: ਟਰੈਕ %1
