libkcompactdisc - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Playing
pl: Odtwarzanie

en: Paused
pl: Pauza

en: Stopped
pl: Zatrzymany

en: Ejected
pl: Wysunięty

en: No Disc
pl: Brak dysku

en: Not Ready
pl: Nie gotowy

en: Error
pl: Błąd

en: Unknown Artist
pl: Nieznany wykonawca

en: Unknown Title
pl: Nieznany tytuł

en: Track %1
pl: Utwór %1
