libkcompactdisc - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Playing
pt: A reproduzir

en: Paused
pt: Em pausa

en: Stopped
pt: Parado

en: Ejected
pt: Ejectado

en: No Disc
pt: Sem Disco

en: Not Ready
pt: Não Pronto

en: Error
pt: Erro

en: Unknown Artist
pt: Artista Desconhecido

en: Unknown Title
pt: Título Desconhecido

en: Track %1
pt: Faixa %1
