libkcompactdisc - en to pt_BR translation catalogue (10 entries)

en: Playing
pt_BR: Reproduzindo

en: Paused
pt_BR: Pausado

en: Stopped
pt_BR: Parado

en: Ejected
pt_BR: Ejetado

en: No Disc
pt_BR: Sem disco

en: Not Ready
pt_BR: Não pronto

en: Error
pt_BR: Erro

en: Unknown Artist
pt_BR: Artista desconhecido

en: Unknown Title
pt_BR: Título desconhecido

en: Track %1
pt_BR: Faixa %1
