libkcompactdisc - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Playing
ro: În redare

en: Paused
ro: Întrerupt

en: Stopped
ro: Oprit

en: Ejected
ro: Scos

en: No Disc
ro: Niciun disc

en: Not Ready
ro: Nu este gata

en: Error
ro: Eroare

en: Unknown Artist
ro: Interpret necunoscut

en: Unknown Title
ro: Titlu necunoscut

en: Track %1
ro: Pista %1
