libkcompactdisc - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Playing
ru: Воспроизведение

en: Paused
ru: Приостановлено

en: Stopped
ru: Остановлено

en: Ejected
ru: Привод открыт

en: No Disc
ru: Нет диска

en: Not Ready
ru: Не готов

en: Error
ru: Ошибка

en: Unknown Artist
ru: Неизвестный исполнитель

en: Unknown Title
ru: Неизвестное название

en: Track %1
ru: Дорожка %1
