libkcompactdisc - en to sa translation catalogue (10 entries)

en: Playing
sa: वादयति

en: Paused
sa: विरामितः

en: Stopped
sa: स्थगितवान्

en: Ejected
sa: निष्कासितम्

en: No Disc
sa: Disc नास्ति

en: Not Ready
sa: सज्जः नास्ति

en: Error
sa: त्रुटि

en: Unknown Artist
sa: अज्ञात कलाकार

en: Unknown Title
sa: अज्ञात शीर्षक

en: Track %1
sa: पटल %1
