libkcompactdisc - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Playing
sl: Predvajanje

en: Paused
sl: V premoru

en: Stopped
sl: Zaustavljeno

en: Ejected
sl: Izvrženo

en: No Disc
sl: Ni diska

en: Not Ready
sl: Ni pripravljeno

en: Error
sl: Napaka

en: Unknown Artist
sl: Neznan izvajalec

en: Unknown Title
sl: Neznan naslov

en: Track %1
sl: Skladba %1
