kdemultimedia - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Playing
sq: Duke luajtur

en: Paused
sq: Në Pauzë

en: Stopped
sq: Ndaluar

en: Ejected
sq: Nxjerrë

en: No Disc
sq: Nuk ka Disk

en: Not Ready
sq: Nuk Është Gati

en: Error
sq: Gabim

en: Unknown Artist
sq: Artist i Panjohur

en: Unknown Title
sq: Titull i Panjohur

en: Track %1
sq: Gjurma %1
