libkcompactdisc - en to sr@ijekavian translation catalogue (10 entries)

en: Playing
sr@ijekavian: пушта се

en: Paused
sr@ijekavian: паузиран

en: Stopped
sr@ijekavian: заустављен

en: Ejected
sr@ijekavian: избачен

en: No Disc
sr@ijekavian: нема диска

en: Not Ready
sr@ijekavian: није спреман

en: Error
sr@ijekavian: грешка

en: Unknown Artist
sr@ijekavian: непознат извођач

en: Unknown Title
sr@ijekavian: непознат наслов

en: Track %1
sr@ijekavian: нумера %1
