libkcompactdisc - en to sr@latin translation catalogue (10 entries)

en: Playing
sr@latin: pušta se

en: Paused
sr@latin: pauziran

en: Stopped
sr@latin: zaustavljen

en: Ejected
sr@latin: izbačen

en: No Disc
sr@latin: nema diska

en: Not Ready
sr@latin: nije spreman

en: Error
sr@latin: greška

en: Unknown Artist
sr@latin: nepoznat izvođač

en: Unknown Title
sr@latin: nepoznat naslov

en: Track %1
sr@latin: numera %1
