libkcompactdisc - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Playing
sv: Spelar

en: Paused
sv: Paus

en: Stopped
sv: Stoppad

en: Ejected
sv: Utmatad

en: No Disc
sv: Ingen skiva

en: Not Ready
sv: Inte klar

en: Error
sv: Fel

en: Unknown Artist
sv: Okänd artist

en: Unknown Title
sv: Okänd titel

en: Track %1
sv: Spår %1
