libkcompactdisc - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Playing
th: กำลังเล่น

en: Paused
th: หยุดชั่วคราว

en: Stopped
th: หยุด

en: Ejected
th: เอาแผ่นออก

en: No Disc
th: ไม่มีแผ่น

en: Not Ready
th: ไม่พร้อม

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Unknown Artist
th: ศิลปินที่ไม่รู้จัก

en: Unknown Title
th: ไม่ทราบชื่อแทร็ก

en: Track %1
th: แทร็กที่ %1
