libkcompactdisc - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Playing
ug: قويۇۋاتىدۇ

en: Paused
ug: ۋاقىتلىق توختىدى

en: Stopped
ug: توختىدى

en: Ejected
ug: قاڭقىتتى

en: No Disc
ug: دىسكا يوق

en: Not Ready
ug: تەييار ئەمەس

en: Error
ug: خاتالىق

en: Unknown Artist
ug: ناتونۇش ئورۇنلىغۇچى

en: Unknown Title
ug: نامەلۇم نەغمە

en: Track %1
ug: ناخشا %1
