libkcompactdisc - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Playing
uk: Програється

en: Paused
uk: Пауза

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Ejected
uk: Виштовхнуто

en: No Disc
uk: Немає диска

en: Not Ready
uk: Неготовий

en: Error
uk: Помилка

en: Unknown Artist
uk: Невідомий виконавець

en: Unknown Title
uk: Невідомий заголовок

en: Track %1
uk: Доріжка %1
