libkdegames - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Name
be: Імя

en: Send to %1
be: Адправіць %1

en: GameStatus
be: Стан гульні

[ctx: Unknown player]
en: Unknown
be: Невядомы

en: KGame Version mismatch!
    Expected Version: %1
    Received Version: %2
be: Неадпаведнасць версіі KGame!
    Чакалася версія: %1
    Атрыманая версія: %2

en: Setup Game
be: Усталяваць гульню

en: Load Game
be: Загрузіць гульню

en: Disconnect
be: Адключэнне

en: Game Property
be: Уласцівасці гульні

en: Remove Player
be: Выдаліць гульца

en: Error Message
be: Паведамленне пра памылку

en: Player Input
be: Увод гульца

en: Process Query
be: Запыт працэсу

en: NULL pointer
be: Нулявы паказальнік

en: True
be: ісціна

en: False
be: мана

en: Unknown
be: Невядомы

en: UserId
be: ID карыстальніка

en: Group
be: Група

en: default
be: па змаўчанні

en: AsyncInput
be: Асінхронны ўвод

en: myTurn
be: Мой ход
