kdegames - en to bs translation catalogue (92 entries)

en: Cannot access the highscore file. Another user is probably currently writing to it.
bs: Ne mogu da pristupim datoteci sa najboljim rezultatima. Drugi korisnik je vjerovatnotrenutno koristi.

en: Excellent!
    You have a new high score!
bs: Odlično!
    Imate novi najbolji rezultat!

en: Well done!
    You made it to the high score list!
bs: Svaka čast!
    Dospjeli ste u listu najboljih rezultata!

[ctx: Game difficulty level 1 out of 8]
en: Ridiculously Easy
bs: Smiješno lako

[ctx: Game difficulty level 2 out of 8]
en: Very Easy
bs: Veoma lako

[ctx: Game difficulty level 3 out of 8]
en: Easy
bs: Lako

[ctx: Game difficulty level 4 out of 8]
en: Medium
bs: Srednje

[ctx: Game difficulty level 5 out of 8]
en: Hard
bs: Teško

[ctx: Game difficulty level 6 out of 8]
en: Very Hard
bs: Vrlo teško

[ctx: Game difficulty level 7 out of 8]
en: Extremely Hard
bs: Izuzetno teško

[ctx: Game difficulty level 8 out of 8]
en: Impossible
bs: Nemoguće

en: Changing the difficulty level will end the current game!
bs: Mijenjanjem nivoa težine prekinućete tekuću igru!

[ctx: new game]
en: &New
bs: &Nova

en: Start a new game.
bs: Započnite novu igru.

en: Start a new game
bs: Započni novu igru

en: Load &Recent
bs: Učitaj &skorašnju

en: Restart &Game
bs: Ponovo pokreni &igru

en: Restart the game
bs: Ponovo pokreni igru

en: &Save
bs: &Snimi

en: Save the current game
bs: Snimi tekuću igru

en: Save the current game to another file
bs: Snimi tekuću igru u drugu datoteku

en: &End Game
bs: &Okončaj igru

en: End the current game
bs: Završi tekuću igru

en: Pa&use
bs: &Pauziraj

en: Pause the game
bs: Pauziraj igru

en: Show &High Scores
bs: Prikaži &najbolje rezultate

en: Show high scores
bs: Prikaži najbolje rezultate

en: &Clear High Scores
bs: &Izbriši najbolje rezultate

en: Clear high scores
bs: Izbriši najbolje rezultate

en: Show Statistics
bs: Prikaži statistiku

en: Show statistics
bs: Prikaži statistiku

en: &Clear Statistics
bs: &Izbriši statistiku

en: Delete all-time statistics.
bs: Izbriši cjelokupnu statistiku.

en: &Quit
bs: &Izlaz

en: Quit the program
bs: Izađi iz programa

en: Repeat
bs: Ponovi

en: Repeat the last move
bs: Ponovi posljednji potez

en: Und&o
bs: P&oništi

en: Undo the last move
bs: Poništi zadnji potez

en: Re&do
bs: &Ponovi

en: Redo the latest move
bs: Vrati posljednji poništeni potez

en: &Roll Dice
bs: &Baci kockice

en: Roll the dice
bs: Baci kockice

en: End Turn
bs: Završi potez

en: &Hint
bs: &Trag

en: Give a hint
bs: Daj savjet

en: Play a demo
bs: Pusti demo

en: &Solve
bs: &Riješi

en: Solve the game
bs: Riješi igru

[ctx: @title:window config dialog]
en: Select theme
bs: Odaberi temu

en: Send to All Players
bs: Pošalji svim igračima

en: Send to %1
bs: Pošalji igraču %1

en: MaxPlayers
bs: Maks.igrača

en: MinPlayers
bs: Min.igrača

en: GameStatus
bs: Status igre

en: Player %1
bs: Igrač %1

[ctx: Unknown player]
en: Unknown
bs: Nepoznat

en: Send to My Group ("%1")
bs: Pošalji mojoj grupi („%1“)

en: Cookie mismatch!
    Expected Cookie: %1
    Received Cookie: %2
bs: Neslaganje kolačića!
    Očekivani kolačić: %1
    Primljen kolačić: %2

en: KGame Version mismatch!
    Expected Version: %1
    Received Version: %2
bs: Neslaganje verzije KGame-a!
    Očekivana verzija: %1
    Primljena verzija: %2

en: Unknown error code %1
bs: Nepoznat kôd greške %1

en: Setup Game
bs: Podesi igru

en: Setup Game Continue
bs: Podesi nastavak igre

en: Load Game
bs: Učitaj igru

en: Client game connected
bs: Povezana igra klijenta

en: Game setup done
bs: Podešavanje igre je završeno

en: Synchronize Random
bs: Sinhronizuj nasumično

en: Disconnect
bs: Prekini

en: Player Property
bs: Svojstvo igrača

en: Game Property
bs: Svojstvo igre

en: Add Player
bs: Dodaj igrača

en: Remove Player
bs: Ukloni igrača

en: Activate Player
bs: Aktiviraj igrača

en: Inactivate Player
bs: Deaktiviraj igrača

en: Id Turn
bs: Id potez

en: Error Message
bs: Poruka o grešci

en: Player Input
bs: Unos igrača

en: An IO was added
bs: Dodat je IO

en: Process Query
bs: Obradi upit

en: Player ID
bs: ID igrača

en: Unnamed - ID: %1
bs: Neimenovan — ID: %1

en: %1 unregistered | %1 unregistered
bs[0]: %1 neregistrovan
bs[1]: %1 neregistrovana
bs[2]: %1 neregistrovanih

en: NULL pointer
bs: NULL pokazivač

en: True
bs: Tačno

en: False
bs: Netačno

en: Unknown
bs: Nepoznat

en: UserId
bs: Korisnički id.

en: Group
bs: Grupa

en: default
bs: podrazumijevano

en: Name
bs: Ime

en: AsyncInput
bs: Asinh. ulaz

en: myTurn
bs: moj potez
