libkdegames5 - en to he translation catalogue (67 entries)

en: Retry
he: נסה שוב

en: Cannot access the highscore file. Another user is probably currently writing to it.
he: לא יכול לגשת לקובץ רשימת התוצאות הגבוהות. משתמש אחר כנראה כותב אליו עכשיו.

en: High Scores
he: תוצאות שיא

en: Name
he: שם

en: Date
he: תאריך

en: Level
he: שלב

en: Score
he: תוצאה

en: Time
he: שעה

en: Rank
he: דירוג

en: Excellent!
    You have a new high score!
he: מצוין!
    השגת תוצאת שיא חדשה!

en: Well done!
    You made it to the high score list!
he: טוב מאוד!
    נכנסת לרשימת תוצאות השיא!

[ctx: new game]
en: &New
he: &חדש

en: &Load...
he: &טעינה...

en: Load &Recent
he: טען &אחרונים

en: Restart &Game
he: הפעלה מחדש של ה&משחק

en: Save &As...
he: שמור &בשם...

en: &End Game
he: &סיים משחק

en: Pa&use
he: &עצור

en: Repeat
he: חזור

en: Und&o
he: &בטל

en: Re&do
he: בצע &שוב

en: &Roll Dice
he: &הטל קוביות

en: End Turn
he: סיים תור

en: &Hint
he: &רמז

en: &Demo
he: &הדגמה

en: &Solve
he: &פתור

en: Choose Game &Type
he: בחר &סוג משחק

en: Configure &Carddecks...
he: הגדרות &חפיסות קלפים...

en: Send to All Players
he: שלח לכל השחקנים

en: Send to %1
he: שלח אל %1

en: MaxPlayers
he: מספר מרבי של שחקנים

en: MinPlayers
he: מספר מינימלי של שחקנים

en: GameStatus
he: מצב המשחק

en: Player %1
he: שחקן %1

en: Send to My Group ("%1")
he: שלח לקבוצה שלי ("%1")

en: Cookie mismatch!
    Expected Cookie: %1
    Received Cookie: %2
he: אי־התאמה בין עוגיות.
    העוגייה שהייתה צפויה: %1
    העוגייה שהתקבלה: %2

en: KGame Version mismatch!
    Expected Version: %1
    Received Version: %2
he: אי־התאמה בין גרסאות של KGame.
    הגרסה שהייתה צפויה: %1
    הגרסה שהתקבלה: %2

en: Unknown error code %1
he: קוד שגיאה לא מוכר %1

en: Setup Game
he: קבע את הגדרות המשחק

en: Setup Game Continue
he: המשך את קביעת הגדרות המשחק

en: Load Game
he: טען משחק

en: Client game connected
he: משחק לקוח מחובר

en: Game setup done
he: קביעת הגדרות המשחק הושלמה

en: Synchronize Random
he: סנכרון אקראי

en: Disconnect
he: התנתק

en: Player Property
he: מאפיין שחקן

en: Game Property
he: מאפיין משחק

en: Add Player
he: הוסף שחקן

en: Remove Player
he: הסר שחקן

en: Activate Player
he: הפעל שחקן

en: Inactivate Player
he: כבה שחקן

en: Id Turn
he: התור

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Player Input
he: קלט שחקן

en: An IO was added
he: הוסף קלט\פלט

en: Process Query
he: ׁעָבֵד שאילתה

en: Player ID
he: זיהוי השחקן

en: Unnamed - ID: %1
he: ללא שם - זיהוי: %1

en: NULL pointer
he: מצביע NULL

en: True
he: כן

en: False
he: לא

en: Unknown
he: לא ידוע

en: UserId
he: זיהוי משתמש

en: Group
he: קבוצה

en: default
he: ברירת מחדל

en: AsyncInput
he: קלט הסינכרוני

en: myTurn
he: תורי
