libkdegames5 - en to he translation catalogue (122 entries)

[ctx: @action:button]
en: Retry
he: ניסיון חוזר

en: Cannot access the highscore file. Another user is probably currently writing to it.
he: אי אפשר לגשת לקובץ רשימת השיאים. משתמש אחר כנראה כותב אליו עכשיו.

[ctx: @title:window]
en: High Scores
he: לוח השיאים

[ctx: @title:column]
en: Name
he: שם

[ctx: @title:column]
en: Date
he: תאריך

[ctx: @title:column]
en: Level
he: שלב

[ctx: @title:column]
en: Score
he: תוצאה

[ctx: @title:column]
en: Time
he: שעה

[ctx: @title:tab]
en: High Scores
he: לוח השיאים

[ctx: @title:group]
en: Rank
he: דירוג

[ctx: Enumeration (#1, #2 ...) of the highscore entries]
en: #%1
he: מס׳ %1

[ctx: @action:button]
en: &Remember
he: ל&זכור

[ctx: @action:button]
en: &Forget
he: ל&שכוח

[ctx: @info:tooltip]
en: Remember this high score
he: שמירת תוצאת השיא הזאת

[ctx: @info:tooltip]
en: Forget this high score
he: מחיקת תוצאת השיא הזאת

en: Excellent!
    You have a new high score!
he: מצוין!
    השגת תוצאת שיא חדשה!

en: Well done!
    You made it to the high score list!
he: טוב מאוד!
    נכנסת לרשימת תוצאות השיא!

[ctx: Game difficulty level 1 out of 8]
en: Ridiculously Easy
he: קל להפליא

[ctx: Game difficulty level 2 out of 8]
en: Very Easy
he: קל מאוד

[ctx: Game difficulty level 3 out of 8]
en: Easy
he: קל

[ctx: Game difficulty level 4 out of 8]
en: Medium
he: בינוני

[ctx: Game difficulty level 5 out of 8]
en: Hard
he: קשה

[ctx: Game difficulty level 6 out of 8]
en: Very Hard
he: קשה מאוד

[ctx: Game difficulty level 7 out of 8]
en: Extremely Hard
he: קשה במיוחד

[ctx: Game difficulty level 8 out of 8]
en: Impossible
he: בלתי אפשרי

en: Changing the difficulty level will end the current game!
he: החלפת דרגת הקושי תסיים את המשחק הנוכחי!

[ctx: @action:button]
en: Change the Difficulty Level
he: החלפת דרגת הקושי

[ctx: @info:tooltip Game difficulty level]
en: Difficulty
he: קושי

[ctx: @title:menu Game difficulty level]
en: Difficulty
he: קושי

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the difficulty level
he: הגדרת דרגת הקושי

[ctx: @info:whatsthis]
en: Sets the difficulty level of the game.
he: הגדרת דרגת הקושי של המשחק.

[ctx: new game]
en: &New
he: &חדש

en: Start a new game.
he: התחלת משחק חדש.

en: Start a new game
he: התחלת משחק חדש

en: &Load…
he: &טעינה…

en: Open a saved game
he: פתיחת משחק שמור

en: Load &Recent
he: טעינת ה&אחרונים

en: Open a recently saved game
he: פתיחת משחק שנשמר לאחרונה

en: Restart &Game
he: ה&פעלת המשחק מחדש

en: Restart the game
he: הפעלת המשחק מחדש

en: &Save
he: &שמירה

en: Save the current game
he: שמירת המשחק הנוכחי

en: Save &As…
he: שמירה &בשם…

en: Save the current game to another file
he: שמירת המשחק הנוכחי לקובץ אחר

en: &End Game
he: &סיום משחק

en: End the current game
he: סיום המשחק הנוכחי

en: Pa&use
he: ה&שהיה

en: Pause the game
he: השהיית המשחק

en: Show &High Scores
he: הצגת &לוח שיאים

en: Show high scores
he: הצגת לוח שיאים

en: &Clear High Scores
he: &פינוי לוח שיאים

en: Clear high scores
he: פינוי לוח שיאים

en: Show Statistics
he: הצגת סטטיסטיקה

en: Show statistics
he: הצגת סטטיסטיקה

en: &Clear Statistics
he: &פינוי סטטיסטיקה

en: Delete all-time statistics.
he: מחיקת סטטיסטיקת כל הזמנים.

en: &Print…
he: ה&דפסה…

en: &Quit
he: י&ציאה

en: Quit the program
he: יציאה מהתוכנית

en: Repeat
he: חזרה

en: Repeat the last move
he: חזרה על המהלך האחרון

en: Und&o
he: ה&סגה

en: Undo the last move
he: הסגת המהלך האחרון

en: Re&do
he: &שחזור

en: Redo the latest move
he: שחזור המהלך האחרון

en: &Roll Dice
he: ה&טלת הקובייה

en: Roll the dice
he: הטלת הקובייה

en: End Turn
he: סיום תור

en: &Hint
he: &רמז

en: Give a hint
he: אספקת רמז

en: &Demo
he: ה&דגמה

en: Play a demo
he: משחק הדגמה

en: &Solve
he: &פתירה

en: Solve the game
he: פתרון המשחק

en: Configure &Carddecks…
he: הגדרת &חפיסות קלפים…

en: Configure &High Scores…
he: הגדרת לוח &שיאים…

[ctx: @action:button]
en: Download New Themes…
he: הורדת ערכות עיצוב חדשות…

[ctx: @title:window config dialog]
en: Select theme
he: בחירת ערכת עיצוב

[ctx: @item name of theme, missing]
en: [No name]
he: [אין שם]

[ctx: @info author attribution]
en: By %1
he: מאת %1

en: Send to All Players
he: שליחה לכל השחקנים

en: Send to %1
he: שליחה אל %1

en: MaxPlayers
he: מס׳ שחקנים מרבי

en: MinPlayers
he: מס׳ שחקנים מזערי

en: GameStatus
he: מצב המשחק

en: Player %1
he: שחקן %1

[ctx: Unknown player]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: Send to My Group ("%1")
he: שליחה לקבוצה שלי („%1”)

en: Cookie mismatch!
    Expected Cookie: %1
    Received Cookie: %2
he: אי־התאמה בין עוגיות.
    עוגייה צפויה: %1
    עוגייה שהתקבלה: %2

en: KGame Version mismatch!
    Expected Version: %1
    Received Version: %2
he: אי־התאמה בין גרסאות של KGame!
    הגרסה הצפויה: %1
    הגרסה שהתקבלה: %2

en: Unknown error code %1
he: קוד שגיאה %1 לא ידוע

en: Setup Game
he: הגדרות המשחק

en: Setup Game Continue
he: המשך הגדרות המשחק

en: Load Game
he: טעינת משחק

en: Client game connected
he: משחק לקוח מחובר

en: Game setup done
he: הגדרת המשחק הושלמה

en: Synchronize Random
he: סנכרון אקראי

en: Disconnect
he: ניתוק

en: Player Property
he: מאפיין שחקן

en: Game Property
he: מאפיין משחק

en: Add Player
he: הוספת שחקן

en: Remove Player
he: הסרת שחקן

en: Activate Player
he: הפעלת שחקן

en: Inactivate Player
he: כיבוי שחקן

en: Id Turn
he: מזהה התור

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Player Input
he: קלט שחקן

en: An IO was added
he: הוספת קלט/פלט

en: Process Query
he: עיבוד שאילתה

en: Player ID
he: מזהה השחקן

en: Unnamed - ID: %1
he: ללא שם - מזהה: %1

en: %1 unregistered | %1 unregistered
he[0]: %1 לא רשום
he[1]: %1 לא רשומים
he[2]: %1 לא רשומים
he[3]: %1 לא רשומים

en: NULL pointer
he: מצביע NULL

en: True
he: כן

en: False
he: לא

en: Unknown
he: לא ידוע

en: UserId
he: זיהוי משתמש

en: Group
he: קבוצה

en: default
he: ברירת מחדל

en: Name
he: שם

en: AsyncInput
he: קלט סנכרוני

en: myTurn
he: תורי
