libkdegames 0 - en to hr translation catalogue (99 entries)

en: Retry
hr: Pokušaj ponovno

en: Cannot access the highscore file. Another user is probably currently writing to it.
hr: Nije moguće pristupiti datoteci s najboljim rezultatima. Vjerojatno neki drugi korisnik trenutno upisuje u datoteku.

en: High Scores
hr: Najbolji rezultati

en: Name
hr: Ime

en: Date
hr: Datum

en: Level
hr: Razina

en: Score
hr: Rezultat

en: Time
hr: Vrijeme

en: Rank
hr: Poredak

en: Excellent!
    You have a new high score!
hr: Izvrsno!
    Ostvarili ste najbolji rezultat!

en: Well done!
    You made it to the high score list!
hr: Jako dobro!
    Dospjeli ste na popis najboljih rezultata!

[ctx: Game difficulty level 1 out of 8]
en: Ridiculously Easy
hr: Prejednostavno

[ctx: Game difficulty level 2 out of 8]
en: Very Easy
hr: Vrlo jednostavno

[ctx: Game difficulty level 3 out of 8]
en: Easy
hr: Jednostavno

[ctx: Game difficulty level 4 out of 8]
en: Medium
hr: Srednje teško

[ctx: Game difficulty level 5 out of 8]
en: Hard
hr: Teško

[ctx: Game difficulty level 6 out of 8]
en: Very Hard
hr: Vrlo teško

[ctx: Game difficulty level 7 out of 8]
en: Extremely Hard
hr: Iznimno teško

[ctx: Game difficulty level 8 out of 8]
en: Impossible
hr: Neostvarljivo

en: Changing the difficulty level will end the current game!
hr: Ukoliko promjenite razinu težine, igra će se prekinuti!

en: Change the difficulty level
hr: Promjeni razinu težine

[ctx: Game difficulty level]
en: Difficulty
hr: Težina igre

en: Set the difficulty level
hr: Podesi razinu težine

en: Set the difficulty level of the game.
hr: Podesi razinu težine igre

[ctx: new game]
en: &New
hr: &Nova

en: &Load...
hr: &Učitaj …

en: Open a saved game...
hr: Otvori spremljenu igru …

en: Load &Recent
hr: Učitaj &posljednju

en: Open a recently saved game...
hr: Otvori nedavno spremljenu igru …

en: Restart &Game
hr: Ponovi &igru

en: Save the current game
hr: Spremi trenutnu igru

en: Save &As...
hr: Spremi &kao …

en: Save the current game to another file
hr: Spremi trenutnu igru u drugu datoteku

en: &End Game
hr: &Završi igru

en: End the current game
hr: Završi trenutnu igru

en: Pa&use
hr: &Pauza

en: Pause the game
hr: Pauziraj igru

en: Delete all-time statistics.
hr: Izbriši svu statistiku

en: &Print...
hr: &Ispis …

en: &Quit
hr: &Napusti

en: Quit the program
hr: Napusti program

en: Repeat
hr: Ponovi

en: Repeat the last move
hr: Ponovi posljednji potez

en: Und&o
hr: Po&ništi

en: Undo the last move
hr: Poništi posljednji potez

en: Re&do
hr: Po&novi

en: Redo the latest move
hr: Ponovi posljednji potez

en: &Roll Dice
hr: &Baci kockice

en: End Turn
hr: Završi potez

en: &Hint
hr: &Savjet

en: &Solve
hr: &Riješi

en: Solve the game
hr: Razriješi igru

en: Choose Game &Type
hr: Odaberite &vrstu igre

en: Configure &Carddecks...
hr: Konfiguriranje &špilova karata …

en: Send to All Players
hr: Pošalji svim igračima

en: Send to %1
hr: Pošalji igraču %1

en: MaxPlayers
hr: NajvIgrača

en: MinPlayers
hr: NajmIgrača

en: GameStatus
hr: StanjeIgre

en: Player %1
hr: Igrač %1

en: Send to My Group ("%1")
hr: Pošalji mojoj grupi ("%1")

en: Cookie mismatch!
    Expected Cookie: %1
    Received Cookie: %2
hr: Nepoklapanje kolačića!
    Očekivani kolačić: %1
    Primljen kolačić: %2

en: KGame Version mismatch!
    Expected Version: %1
    Received Version: %2
hr: Nepoklapanje verzije KGame-a!
    Očekivana verzija: %1
    Primljena verzija: %2

en: Unknown error code %1
hr: Nepoznat kôd pogreške %1

en: Setup Game
hr: Postavke Igra

en: Setup Game Continue
hr: Postavke Igra Nastavi

en: Load Game
hr: Učitaj igru

en: Client game connected
hr: Igra klijenta je povezana

en: Game setup done
hr: Podešavanje igre je završeno

en: Synchronize Random
hr: Sinkroniziraj nasumice

en: Disconnect
hr: Prekini vezu

en: Player Property
hr: Svojstva igrača

en: Game Property
hr: Svojstva igre

en: Add Player
hr: Dodaj igrača

en: Remove Player
hr: Ukloni igrača

en: Activate Player
hr: Aktiviraj igrača

en: Inactivate Player
hr: Deaktiviraj igrača

en: Id Turn
hr: ID poteza

en: Error Message
hr: Poruka o pogrešci

en: Player Input
hr: Unos igrača

en: An IO was added
hr: Dodat je IO

en: Process Query
hr: Obradi upit

en: Player ID
hr: ID igrača

en: Unnamed - ID: %1
hr: Bez imena – ID: %1

en: NULL pointer
hr: NULL pokazivač

en: True
hr: Točno

en: False
hr: Netočno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: UserId
hr: IDkorisnika

en: Group
hr: Grupa

en: default
hr: zadano

en: AsyncInput
hr: AsinkrUlaz

en: myTurn
hr: moj potez

en: Difficulty
hr: Težina

[ctx: Name of the game difficulty level that is customized by the user by setting up different game parameters]
en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Select the <b>difficulty</b> of the game.<br />If you change the difficulty level while a game is running, you will have to cancel it and start a new one.
hr: Odaberite <b>težinu</b> igre.<br />Ako tokom same igre promjenite razinu težine, morate odustati od trenutne igre i pokrenuti novu.

en: Select the <b>difficulty</b> of the game.<br />You can change the difficulty level during a running game.
hr: Odaberite <b>težinu</b>igre.<br />Razinu težine možete promjeniti i tijekom igranja.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
hr: Opis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
hr: Autor:
