KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (130 entries)

en: Retry
hu: Újra

en: Cannot access the highscore file. Another user is probably currently writing to it.
hu: A legjobb eredményeket tartalmazó fájl nem érhető el. Lehet, hogy egy másik felhasználó lefoglalta írásra.

en: High Scores
hu: Dicsőségtábla

en: Name
hu: Név

en: Date
hu: Dátum

en: Level
hu: Szint

en: Score
hu: Pontszám

en: Time
hu: Idő

en: Rank
hu: Helyezés

[ctx: Enumeration (#1, #2 ...) of the highscore entries]
en: #%1
hu: %1.

en: &Remember
hu: &Megjegyzés

en: &Forget
hu: &Elfelejtés

en: Remember this high score
hu: Emlékezzen erre a magas pontszámra

en: Forget this high score
hu: Felejtse el ezt a magas pontszámot

en: Excellent!
    You have a new high score!
hu: Kitűnően játszott!
    Az eredmény felkerült a dicsőségtáblára!

en: Well done!
    You made it to the high score list!
hu: Gratulálunk!
    Sikerült felkerülnie a dicsőségtáblára!

[ctx: Game difficulty level 1 out of 8]
en: Ridiculously Easy
hu: Rendkívül könnyű

[ctx: Game difficulty level 2 out of 8]
en: Very Easy
hu: Nagyon könnyű

[ctx: Game difficulty level 3 out of 8]
en: Easy
hu: Könnyű

[ctx: Game difficulty level 4 out of 8]
en: Medium
hu: Közepes

[ctx: Game difficulty level 5 out of 8]
en: Hard
hu: Nehéz

[ctx: Game difficulty level 6 out of 8]
en: Very Hard
hu: Nagyon nehéz

[ctx: Game difficulty level 7 out of 8]
en: Extremely Hard
hu: Rendkívül nehéz

[ctx: Game difficulty level 8 out of 8]
en: Impossible
hu: Lehetetlen

en: Changing the difficulty level will end the current game!
hu: A nehézségi szint megváltozásakor az éppen futó játék befejeződik!

en: Change the difficulty level
hu: Más nehézségi szint

[ctx: Game difficulty level]
en: Difficulty
hu: Nehézségi szint

en: Set the difficulty level
hu: A nehézségi szint beállítása

en: Set the difficulty level of the game.
hu: Beállítja a játék nehézségi fokát.

en: Get New Themes...
hu: Új témák letöltése…

[ctx: @title:window config dialog]
en: Select theme
hu: Téma kiválasztása

en: [No name]
hu: [Névtelen]

[ctx: Author attribution, e.g. "by Jack"]
en: by %1
hu: %1

[ctx: new game]
en: &New
hu: Ú&j

en: Start a new game.
hu: Új játék indítása.

en: Start a new game
hu: Új játék indítása

en: &Load...
hu: B&etöltés...

en: Open a saved game...
hu: Mentett játék megnyitása...

en: Load &Recent
hu: Leg&utóbbi betöltése

en: Open a recently saved game...
hu: Nemrég mentett játék megnyitása...

en: Restart &Game
hu: Új&rakezdés

en: Restart the game
hu: A játék újrakezdése

en: &Save
hu: M&entés

en: Save the current game
hu: Az aktuális játék mentése

en: Save &As...
hu: Mentés máské&nt...

en: Save the current game to another file
hu: Az aktuális játék mentése más fájlba

en: &End Game
hu: A játék be&fejezése

en: End the current game
hu: Az aktuális játék befejezése

en: Pa&use
hu: Szü&net

en: Pause the game
hu: Szünet

en: Show &High Scores
hu: D&icsőségtábla

en: Show high scores
hu: A dicsőségtábla megjelenítése

en: &Clear High Scores
hu: A dicsőségtábla &törlése

en: Clear high scores
hu: A dicsőségtábla törlése

en: Show Statistics
hu: Statisztika

en: Show statistics
hu: Statisztika

en: &Clear Statistics
hu: A statisztika &törlése

en: Delete all-time statistics.
hu: Az összes statisztikai adat törlése.

en: &Print...
hu: &Nyomtatás...

en: &Quit
hu: &Kilépés

en: Quit the program
hu: Kilépés a programból

en: Repeat
hu: Megismétlés

en: Repeat the last move
hu: Az utolsó lépés megismétlése

en: Und&o
hu: &Visszavonás

en: Undo the last move
hu: Az utolsó lépés visszavonása

en: Re&do
hu: Újra vég&rehajtás

en: Redo the latest move
hu: Az utolsó lépés újbóli végrehajtása

en: &Roll Dice
hu: &Dobás

en: Roll the dice
hu: Dobás a kockával

en: End Turn
hu: Következő

en: &Hint
hu: Ti&pp

en: Give a hint
hu: Tipp kérése

en: &Demo
hu: &Demó

en: Play a demo
hu: Demó

en: &Solve
hu: Megol&dás

en: Solve the game
hu: A játék megoldása

en: Choose Game &Type
hu: A nehézségi szint ki&választása

en: Configure &Carddecks...
hu: A kártya&csomagok beállításai...

en: Configure &High Scores...
hu: A dicsősé&gtábla beállításai...

en: Send to All Players
hu: Küldés az összes játékosnak

en: Send to %1
hu: Küldés %1 részére

en: MaxPlayers
hu: Maxjátékosok

en: MinPlayers
hu: Minjátékosok

en: GameStatus
hu: Játékállapot

en: Player %1
hu: %1 játékos

[ctx: Unknown player]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Send to My Group ("%1")
hu: Küldés a saját csoportomnak ("%1")

en: Cookie mismatch!
    Expected Cookie: %1
    Received Cookie: %2
hu: Nem megfelelő cookie!
    A várt cookie: %1
    A kapott cookie: %2

en: KGame Version mismatch!
    Expected Version: %1
    Received Version: %2
hu: A KGame verziója nem megfelelő!
    A várt verziószám: %1
    A tényleges verziószám: %2

en: Unknown error code %1
hu: Ismeretlen hibakód: %1

en: Setup Game
hu: A játék beállítása

en: Setup Game Continue
hu: A játék beállításának folytatása

en: Load Game
hu: Játék betöltése

en: Client game connected
hu: Kliens csatlakozott

en: Game setup done
hu: A játék beállítása kész

en: Synchronize Random
hu: Véletlenszerű szinkronizálás

en: Disconnect
hu: A kapcsolat bontása

en: Player Property
hu: A játékos tulajdonságai

en: Game Property
hu: A játék tulajdonságai

en: Add Player
hu: Játékos felvétele

en: Remove Player
hu: Játékos törlése

en: Activate Player
hu: Játékos aktiválása

en: Inactivate Player
hu: Inaktív játékos

en: Id Turn
hu: Az. kör

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: Player Input
hu: Játékos bemenete

en: An IO was added
hu: IO hozzáadva

en: Process Query
hu: A lekérdezés feldolgozása

en: Player ID
hu: Játékosazonosító

en: Unnamed - ID: %1
hu: Névtelen - az.: %1

en: %1 unregistered | %1 unregistered
hu[0]: %1 nem regisztrált
hu[1]: %1 nem regisztrált

en: NULL pointer
hu: NULL-mutató

en: True
hu: igaz

en: False
hu: hamis

en: Unknown
hu: ismeretlen

en: UserId
hu: FelhAz

en: Group
hu: Csoport

en: default
hu: alapértelmezés

en: AsyncInput
hu: AszinkronBemenet

en: myTurn
hu: ÉnJövök

en: Difficulty
hu: Nehézségi szint

[ctx: Name of the game difficulty level that is customized by the user by setting up different game parameters]
en: Custom
hu: Egyedi

en: Select the <b>difficulty</b> of the game.<br />If you change the difficulty level while a game is running, you will have to cancel it and start a new one.
hu: Válassza ki a játék <b>nehézségi szintjét</b>.<br />Ha egy játék futása közben vált át más nehézségi szintre, új játék kezdődik, és a futó játék véget ér.

en: Select the <b>difficulty</b> of the game.<br />You can change the difficulty level during a running game.
hu: Válassza ki a játék <b>nehézségi szintjét</b>.<br />A szint egy játék futása közben is megváltoztatható.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, getNewButton)
en: &Get New Themes...
hu: Új témák &letöltése…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
hu: Előnézet

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Theme Details
hu: A téma jellemzői

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
hu: Elérhetőség:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
hu: Leírás:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
hu: Szerző:
