libkdegames - en to km translation catalogue (94 entries)

en: Cannot access the highscore file. Another user is probably currently writing to it.
km: មិន​អាច​ចូល​ឯកសារ​ពិន្ទុ​ខ្ពស់​បាន ។ អ្នក​ប្រើ​ផ្សេង​ទៀត​ប្រហែល​ជា​កំពុង​តែ​សរសេរ​លើ​វា​ហើយ ។

en: Excellent!
    You have a new high score!
km: ល្អ​ឥត​ខ្ចោះ !
    អ្នក​មាន​ពិន្ទុ​ខ្ពស់​ថ្មី !

en: Well done!
    You made it to the high score list!
km: ល្អ​ណាស់ !
    អ្នក​បាន​ចូល​ក្នុង​បញ្ជី​ពិន្ទុ​ខ្ពស់ !

[ctx: Game difficulty level 1 out of 8]
en: Ridiculously Easy
km: ងាយ​ស្រួល​មែនទែន​តែម្ដង

[ctx: Game difficulty level 2 out of 8]
en: Very Easy
km: ងាយ​ស្រួល​ណាស់

[ctx: Game difficulty level 3 out of 8]
en: Easy
km: ងាយ​ស្រួល

[ctx: Game difficulty level 4 out of 8]
en: Medium
km: មធ្យម

[ctx: Game difficulty level 5 out of 8]
en: Hard
km: ពិបាក

[ctx: Game difficulty level 6 out of 8]
en: Very Hard
km: ពិបាក​ណាស់

[ctx: Game difficulty level 7 out of 8]
en: Extremely Hard
km: ពិត​ជា​ពិបាក​មែន

[ctx: Game difficulty level 8 out of 8]
en: Impossible
km: មិន​អាច​ទៅ​រួច​

en: Changing the difficulty level will end the current game!
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​កម្រិត​ពិបាក​នឹង​បញ្ចប់​ល្បែង​បច្ចុប្បន្ន !

[ctx: new game]
en: &New
km: ថ្មី

en: Start a new game.
km: ចាប់ផ្ដើម​ល្បែង​ថ្មី ​។

en: Start a new game
km: ចាប់​ផ្ដើម​ល្បែង​ថ្មី

en: Load &Recent
km: ផ្ទុក​ថ្មី​ៗ

en: Restart &Game
km: ចាប់​ផ្ដើម​ល្បែង​ឡើង​វិញ

en: Restart the game
km: ចាប់​ផ្ដើម​ល្បែង​ឡើងវិញ

en: &Save
km: រក្សាទុក

en: Save the current game
km: រក្សាទុក​ល្បែង​បច្ចុប្បន្ន

en: Save the current game to another file
km: រក្សាទុក​ល្បែង​បច្ចុប្បន្ន​ទៅ​ឯកសារ​ផ្សេង

en: &End Game
km: បញ្ចប់​ល្បែង

en: End the current game
km: បញ្ចប់​ល្បែង​បច្ចុប្បន្ន

en: Pa&use
km: ផ្អាក

en: Pause the game
km: ផ្អាក​ល្បែង

en: Show &High Scores
km: បង្ហាញ​ពិន្ទុ​ខ្ពស់

en: Show high scores
km: បង្ហាញ​ពិន្ទុ​ខ្ពស់

en: &Clear High Scores
km: ជម្រះ​ពិន្ទុ​ខ្ពស់

en: Clear high scores
km: ជម្រះ​ពិន្ទុ​ខ្ពស់

en: Show Statistics
km: បង្ហាញ​ស្ថិតិ

en: Show statistics
km: បង្ហាញ​ស្ថិតិ

en: &Clear Statistics
km: ជម្រះ​ស្ថិតិ

en: Delete all-time statistics.
km: លុបស្ថិតិ​ពេលវេលា​ទាំង​អស់ ។

en: &Quit
km: ចេញ

en: Quit the program
km: ចេញ​ពី​កម្មវិធី

en: Repeat
km: ធ្វើ​ម្ដង​ទៀត

en: Repeat the last move
km: ធ្វើ​ការ​ផ្លាស់ទីចុងក្រោយ​ម្ដង​ទៀត

en: Und&o
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Undo the last move
km: មិនធ្វើ​ការ​ផ្លាស់ទី​ចុងក្រោយ​វិញ

en: Re&do
km: ធ្វើ​វិញ

en: Redo the latest move
km: ធ្វើ​ការ​ផ្លាស់ទី​ចុងក្រោយ​បំផុត​វិញ

en: &Roll Dice
km: ក្រឡុក​គ្រាប់​ឡុកឡាក់

en: Roll the dice
km: ក្រឡុក​គ្រាប់​ឡុកឡាក់

en: End Turn
km: បញ្ចប់​វេន

en: &Hint
km: ព័ត៌មាន​ជំនួយ

en: Give a hint
km: ផ្ដល់​ជំនួយ

en: &Demo
km: បង្ហាញ​សាកល្បង

en: Play a demo
km: លេង​បង្ហាញ

en: &Solve
km: ដោះស្រាយ

en: Solve the game
km: ដោះស្រាយ​ល្បែង

[ctx: @title:window config dialog]
en: Select theme
km: ជ្រើស​រូបរាង

en: Send to All Players
km: ផ្ញើ​ទៅ​អ្នក​លេង​ទាំងអស់

en: Send to %1
km: ផ្ញើ​ទៅ %1

en: %1:
km: %1 ៖

en: MaxPlayers
km: អ្នក​លេង​អតិ.

en: MinPlayers
km: អ្នក​លេង​អប្ប.

en: GameStatus
km: ស្ថាន​ភាព​ល្បែង

en: Player %1
km: អ្នក​លេង %1

[ctx: Unknown player]
en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Send to My Group ("%1")
km: ផ្ញើ​ទៅ​ក្រុម​ខ្ញុំ ("%1")

en: Cookie mismatch!
    Expected Cookie: %1
    Received Cookie: %2
km: ខូគី​មិន​ផ្គូផ្គង !
    ខូគី​ដែល​រំពឹងទុក ៖ %1
    ខូគី​ដែល​បាន​ទទួល ៖ %2

en: KGame Version mismatch!
    Expected Version: %1
    Received Version: %2
km: កំណែ KGame មិន​ផ្គូផ្គង​គ្នា​ !
    កំណែ​ដែល​រំពឹងទុក ៖ %1
    កំណែ​​ដែល​បាន​ទទួល ៖ %2

en: Unknown error code %1
km: មិន​ស្គាល់​កូដ​កំហុស %1

en: Setup Game
km: ដំឡើង​ល្បែង

en: Setup Game Continue
km: ដំឡើង​ល្បែង​បន្ត

en: Load Game
km: ផ្ទុក​ល្បែង

en: Client game connected
km: ល្បែង​ម៉ាស៊ីន​ភ្ញៀវ​បាន​ត​ភ្ជាប់

en: Game setup done
km: ការ​ដំឡើង​ល្បែង​បាន​ធ្វើ​រួច

en: Synchronize Random
km: ធ្វើ​សមកាលកម្ម ចៃដន្យ​

en: Disconnect
km: ផ្ដាច់

en: Player Property
km: លក្ខណ​សម្បត្តិ​អ្នក​លេង

en: Game Property
km: លក្ខណ​សម្បត្តិ​ល្បែង

en: Add Player
km: បន្ថែម​អ្នក​លេង

en: Remove Player
km: យក​​អ្នក​លេង​ចេញ

en: Activate Player
km: ធ្វើ​ឲ្យ​អ្នក​លេង​សកម្ម

en: Inactivate Player
km: ធ្វើ​ឲ្យ​អ្នក​លេង​លែង​សកម្ម

en: Id Turn
km: លេខ​សម្គាល់​វេន

en: Error Message
km: សារ​កំហុស

en: Player Input
km: ការ​បញ្ចូល​របស់​អ្នក​លេង

en: An IO was added
km: IO បានបន្ថែម

en: Process Query
km: សំណួរ​ដំណើរ​ការ

en: Player ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​លេង

en: Unnamed - ID: %1
km: គ្មាន​ឈ្មោះ - លេខ​សម្គាល់​ ៖ %1

en: %1 unregistered | %1 unregistered
km[0]: មិន​បាន​ចុះ​ឈ្មោះ %1

en: NULL pointer
km: កម្ម​វិធី​ណែ​នាំ​ NULL

en: True
km: ត្រូវ

en: False
km: ខុស

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: UserId
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Group
km: ក្រុម

en: default
km: លំនាំដើម

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: AsyncInput
km: ការ​បញ្ចូល​អសមកាលកម្ម

en: myTurn
km: វេន​ខ្ញុំ
