libkdegames - en to lt translation catalogue (73 entries)

en: Retry
lt: Mėginti vėl

en: High Scores
lt: Geriausi rezultatai

en: Name
lt: Vardas

en: Date
lt: Data

en: Level
lt: Lygis

en: Score
lt: Įvertinimas

en: Time
lt: Laikas

en: Rank
lt: Rangas

en: &Remember
lt: &Prisiminti

en: &Forget
lt: &Pamiršti

en: Forget this high score
lt: Pamiršti šį geriausią rezultatą

[ctx: Game difficulty level 1 out of 8]
en: Ridiculously Easy
lt: Juokingai lengva

[ctx: Game difficulty level 2 out of 8]
en: Very Easy
lt: Labai lengva

[ctx: Game difficulty level 3 out of 8]
en: Easy
lt: Lengva

[ctx: Game difficulty level 4 out of 8]
en: Medium
lt: Vidutiniška

[ctx: Game difficulty level 5 out of 8]
en: Hard
lt: Sunku

[ctx: Game difficulty level 6 out of 8]
en: Very Hard
lt: Labai sunku

[ctx: Game difficulty level 7 out of 8]
en: Extremely Hard
lt: Ypač sunku

[ctx: Game difficulty level 8 out of 8]
en: Impossible
lt: Neįmanoma

[ctx: Game difficulty level]
en: Difficulty
lt: Sudėtingumas

[ctx: new game]
en: &New
lt: &Naujas

en: Start a new game.
lt: Pradėti naują žaidimą.

en: Start a new game
lt: Pradėti naują žaidimą

en: &Load...
lt: Į&kelti...

en: Open a saved game...
lt: Atverti įrašytą žaidimą...

en: &Save
lt: Į&rašyti

en: Save &As...
lt: Įrašyti &kaip...

en: &End Game
lt: &Baigti žaidimą

en: Pa&use
lt: &Pauzė

en: Show &High Scores
lt: &Rodyti rekordus

en: Show Statistics
lt: Rodyti statistiką

en: Show statistics
lt: Rodyti statistiką

en: &Clear Statistics
lt: &Išvalyti statistiką

en: &Print...
lt: S&pausdinti...

en: &Quit
lt: &Išjungti

en: Quit the program
lt: Išjungti programą

en: Repeat
lt: Kartoti

en: Repeat the last move
lt: Kartoti paskutinį ėjimą

en: Und&o
lt: At&statyti

en: Undo the last move
lt: Atšaukti paskutinį ėjimą

en: Re&do
lt: Paka&rtoti

en: Redo the latest move
lt: Pakartoti paskutinį ėjimą

en: End Turn
lt: Baigti ėjimą

en: &Hint
lt: &Užuomina

en: &Solve
lt: &Išspręsti

en: Choose Game &Type
lt: Pasirinkite žaidimo &tipą

en: Configure &High Scores...
lt: Konfigūruoti &rekordus...

en: GameStatus
lt: Žaidimo būsena

en: Player %1
lt: Žaidėjas %1

en: Load Game
lt: Įkelti žaidimą

en: Disconnect
lt: Atjungti

en: Add Player
lt: Pridėti žaidėją

en: Remove Player
lt: Pašalinti žaidėją

en: Activate Player
lt: Aktyvuoti žaidėją

en: Inactivate Player
lt: Neaktyvus žaidėjas

en: Error Message
lt: Klaidos pranešimas

en: Player ID
lt: Žaidėjo ID

en: %1 unregistered | %1 unregistered
lt[0]: %1 neregistruotas
lt[1]: %1 neregistruoti
lt[2]: %1 neregistruotų
lt[3]: %1 neregistruotas

en: True
lt: Taip

en: False
lt: Ne

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: UserId
lt: NaudotojoId

en: Group
lt: Grupė

en: default
lt: įprastas

en: myTurn
lt: manoĖjimas

en: Difficulty
lt: Sudėtingumas

[ctx: Name of the game difficulty level that is customized by the user by setting up different game parameters]
en: Custom
lt: Pasirinktas

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, getNewButton)
en: &Get New Themes...
lt: &Gauti naujų apipavidalinimų...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
lt: Peržiūra

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Theme Details
lt: Apipavidalinimo detalės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
lt: Kontaktas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
lt: Aprašymas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
lt: Autorius:
