libkdegames - en to lv translation catalogue (121 entries)

[ctx: @action:button]
en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Cannot access the highscore file. Another user is probably currently writing to it.
lv: Nevar piekļūt labāko rezultātu datnei. Iespējams, ka tieši šobrīd tajā raksta kāds cits lietotājs.

[ctx: @title:window]
en: High Scores
lv: Labākie rezultāti

[ctx: @title:column]
en: Name
lv: Vārds

[ctx: @title:column]
en: Date
lv: Datums

[ctx: @title:column]
en: Level
lv: Līmenis

[ctx: @title:column]
en: Score
lv: Rezultāts

[ctx: @title:column]
en: Time
lv: Laiks

[ctx: @title:tab]
en: High Scores
lv: Labākie rezultāti

[ctx: @title:group]
en: Rank
lv: Vieta

[ctx: @action:button]
en: &Remember
lv: &Atcerēties

[ctx: @action:button]
en: &Forget
lv: Ai&zmirst

[ctx: @info:tooltip]
en: Remember this high score
lv: Atcerēties šo rezultātu

[ctx: @info:tooltip]
en: Forget this high score
lv: Aizmirst šo rezultātu

en: Excellent!
    You have a new high score!
lv: Izcili!
    Jums ir jauns labākais rezultāts!

en: Well done!
    You made it to the high score list!
lv: Labi darīts!
    Jūs iekļuvāt labāko rezultātu sarakstā!

[ctx: Game difficulty level 1 out of 8]
en: Ridiculously Easy
lv: Smieklīgi viegli

[ctx: Game difficulty level 2 out of 8]
en: Very Easy
lv: Ļoti viegli

[ctx: Game difficulty level 3 out of 8]
en: Easy
lv: Viegli

[ctx: Game difficulty level 4 out of 8]
en: Medium
lv: Vidēji

[ctx: Game difficulty level 5 out of 8]
en: Hard
lv: Grūti

[ctx: Game difficulty level 6 out of 8]
en: Very Hard
lv: Ļoti grūti

[ctx: Game difficulty level 7 out of 8]
en: Extremely Hard
lv: Ekstrēmi grūti

[ctx: Game difficulty level 8 out of 8]
en: Impossible
lv: Neiespējami

en: Changing the difficulty level will end the current game!
lv: Grūtības pakāpes mainīšana izbeigs pašreizējo spēli!

[ctx: @action:button]
en: Change the Difficulty Level
lv: Mainīt grūtības pakāpi

[ctx: @info:tooltip Game difficulty level]
en: Difficulty
lv: Grūtība

[ctx: @title:menu Game difficulty level]
en: Difficulty
lv: Grūtība

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the difficulty level
lv: Iestatīt grūtības pakāpi

[ctx: @info:whatsthis]
en: Sets the difficulty level of the game.
lv: Iestatīt spēles grūtības pakāpi.

[ctx: new game]
en: &New
lv: &Jauna

en: Start a new game.
lv: Sākt jaunu spēli.

en: Start a new game
lv: Sākt jaunu spēli

en: &Load…
lv: &Ielādēt…

en: Open a saved game
lv: Atvērt saglabātu spēli…

en: Load &Recent
lv: Ielādēt &nesenu

en: Open a recently saved game
lv: Atvērt nesen saglabātu spēli

en: Restart &Game
lv: Pārstartēt &spēli

en: Restart the game
lv: Pārstartē spēli

en: &Save
lv: &Saglabāt

en: Save the current game
lv: Saglabāt pašreizējo spēli

en: Save &As…
lv: Saglabāt &kā…

en: Save the current game to another file
lv: Saglabāt pašreizējo spēli citā datnē

en: &End Game
lv: B&eigt spēli

en: End the current game
lv: Beidz pašreizējo spēli

en: Pa&use
lv: Pa&uze

en: Pause the game
lv: Apturēt spēli

en: Show &High Scores
lv: Rādīt &labākos rezultātus

en: Show high scores
lv: Rādīt labākos rezultātus

en: &Clear High Scores
lv: &Dzēst labākos rezultātus

en: Clear high scores
lv: Dzēš labākos rezultātus

en: Show Statistics
lv: Rādīt statistiku

en: Show statistics
lv: Rāda statistiku

en: &Clear Statistics
lv: &Dzēst statistiku

en: Delete all-time statistics.
lv: Dzēst visu laika statistiku.

en: &Print…
lv: &Drukāt…

en: &Quit
lv: &Iziet

en: Quit the program
lv: Iziet no programmas

en: Repeat
lv: Atkārtot

en: Repeat the last move
lv: Atkārtot pēdējo gājienu

en: Und&o
lv: Atsa&ukt

en: Undo the last move
lv: Atsaukt pēdējo gājienu

en: Re&do
lv: Atkā&rtot

en: Redo the latest move
lv: Atkārtot pēdējo gājienu

en: &Roll Dice
lv: &Mest kauliņu

en: Roll the dice
lv: Met kauliņu

en: End Turn
lv: Gājiena beigas

en: &Hint
lv: &Padoms

en: Give a hint
lv: Sniedz padomu

en: &Demo
lv: &Demonstrācija

en: Play a demo
lv: Spēles demonstrācija

en: &Solve
lv: &Atrisināt

en: Solve the game
lv: Atrisina spēli

en: Configure &Carddecks…
lv: &Konfigurēt kāršu kavu…

en: Configure &High Scores…
lv: Konfigurēt &labākos rezultātus…

[ctx: @action:button]
en: Download New Themes…
lv: &Iegūt jaunus motīvus…

[ctx: @title:window config dialog]
en: Select theme
lv: Atlasīt motīvu

[ctx: @item name of theme, missing]
en: [No name]
lv: [bez vārda]

[ctx: @info author attribution]
en: By %1
lv: Autors %1

en: Send to All Players
lv: Sūtīt visiem spēlētājiem

en: Send to %1
lv: Sūtīt %1

en: MaxPlayers
lv: Maks. spēlētāju

en: MinPlayers
lv: Min. spēlētāju

en: GameStatus
lv: Spēles statuss

en: Player %1
lv: Spēlētājs %1

[ctx: Unknown player]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Send to My Group ("%1")
lv: Sūtīt manai grupai („%1“)

en: Cookie mismatch!
    Expected Cookie: %1
    Received Cookie: %2
lv: Sīkdatnes nesakrīt!
    Gaidīta sīkdatne: %1
    Saņemta sīkdatne: %2

en: KGame Version mismatch!
    Expected Version: %1
    Received Version: %2
lv: „KGame“ versijas nesakrīt!
    Gaidītā versija: %1
    Saņemtā versija: %2

en: Unknown error code %1
lv: Nezināms kļūdas kods %1

en: Setup Game
lv: Sagatavot spēli

en: Setup Game Continue
lv: Sagatavot spēles turpināšanu

en: Load Game
lv: Ielādēt spēli

en: Client game connected
lv: Klients pieslēdzies

en: Game setup done
lv: Spēles sagatavošana ir pabeigta

en: Synchronize Random
lv: Sinhronizēt gadījuma skaitļu ģeneratoru

en: Disconnect
lv: Atvienot

en: Player Property
lv: Spēlētāja īpašība

en: Game Property
lv: Spēles īpašība

en: Add Player
lv: Pievienot spēlētāju

en: Remove Player
lv: Noņemt spēlētāju

en: Activate Player
lv: Aktivizēt spēlētāju

en: Inactivate Player
lv: Deaktivizēt spēlētāju

en: Id Turn
lv: ID gājiens

en: Error Message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Player Input
lv: Spēlētāja ievade

en: An IO was added
lv: Pievienota IO

en: Process Query
lv: Apstrādāt pieprasījumu

en: Player ID
lv: Spēlētāja ID

en: Unnamed - ID: %1
lv: Nenosaukts — ID: %1

en: %1 unregistered | %1 unregistered
lv[0]: %1 nereģistrēts
lv[1]: %1 nereģistrēti
lv[2]: %1 nereģistrētu

en: NULL pointer
lv: TUKŠS rādītājs

en: True
lv: Patiess

en: False
lv: Aplams

en: Unknown
lv: Nezināms

en: UserId
lv: Lietotāja ID

en: Group
lv: Grupa

en: default
lv: noklusētais

en: Name
lv: Vārds

en: AsyncInput
lv: Asinhrona ievade

en: myTurn
lv: mans gājiens
