libkdegames - en to ne translation catalogue (103 entries)

en: Retry
ne: पुन: प्रयास गर्नुहोस्

en: Cannot access the highscore file. Another user is probably currently writing to it.
ne: उच्च प्राप्ताङ्क फाइलमा पहुँच गर्न सकिँदैन । सम्भवत: अन्य प्रयोगकर्ताले यसमा अहिले लेखिरहेको छ ।

en: High Scores
ne: उच्च प्राप्ताङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Date
ne: मिति

en: Level
ne: स्तर

en: Score
ne: प्राप्ताङ्क

en: Time
ne: समय

en: Rank
ne: श्रेणी

en: Excellent!
    You have a new high score!
ne: उत्कृष्ट!
    तपाईँको नयाँ उच्च प्राप्तङ्क भएको छ!

en: Well done!
    You made it to the high score list!
ne: राम्रो गर्नुभयो!
    तपाईँले यसलाई उच्च प्राप्ताङ्क सूचीमा पुर्याउनु भयो!

en: Change the difficulty level
ne: कठीन स्तर परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Set the difficulty level
ne: कठीन स्तर सेट गर्नुहोस्

en: Set the difficulty level of the game.
ne: खेलको कठीन स्तर सेट गर्नुहोस् ।

[ctx: new game]
en: &New
ne: नयाँ

en: Start a new game.
ne: नयाँ खेल सुरु गर्नुहोस् ।

en: Start a new game
ne: नयाँ खेल सिर्जना गर्नुहोस्

en: &Load...
ne: लोड गर्नुहोस्...

en: Open a saved game...
ne: बचत गरिएको खेल खोल्नुहोस्...

en: Load &Recent
ne: तत्काल लोड गर्नुहोस्

en: Open a recently saved game...
ne: हालै बचत गरिएको खेल खोल्नुहोस्...

en: Restart &Game
ne: खेल पुन: सुरु गर्नुहोस्

en: Restart the game
ne: खेल पुन: सुरु गर्नुहोस्

en: &Save
ne: बचत

en: Save the current game
ne: हालको खेल बचत गर्नुहोस्

en: Save &As...
ne: यस रुपमा बचत गर्नुहोस्...

en: Save the current game to another file
ne: हालको खेल अन्य फाइलमा बचत गर्नुहोस्

en: &End Game
ne: खेल अन्त्य गर्नुहोस्

en: End the current game
ne: हालको खेल अन्त्य गर्नुहोस्

en: Pa&use
ne: पज गर्नुहोस्

en: Pause the game
ne: खेल पज गर्नुहोस्

en: Show high scores
ne: उच्च प्राप्ताङ्क देखाउनुहोस्

en: &Clear High Scores
ne: उच्च प्राप्ताङ्क मेट्नुहोस्

en: Clear high scores
ne: उच्च प्राप्ताङ्क मेट्नुहोस्

en: Show Statistics
ne: तथ्याङ्क देखाउनुहोस्

en: Show statistics
ne: तथ्याङ्क देखाउनुहोस्

en: &Clear Statistics
ne: तथ्याङ्क मेट्नुहोस्

en: &Print...
ne: मुद्रण गर्नुहोस्...

en: &Quit
ne: बन्द

en: Quit the program
ne: कार्यक्रम बन्द गर्नुहोस्

en: Repeat
ne: दोहोर्याउनुहोस्

en: Repeat the last move
ne: अन्तिम चाल दोहोर्याउनुहोस्

en: Und&o
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुहोस्

en: Undo the last move
ne: अन्तिम चाल पूर्वस्थितिमा फर्काउनुहोस्

en: Re&do
ne: रिडू गर्नुहोस्

en: Redo the latest move
ne: अन्तिम चाल रिडू गर्नुहोस्

en: &Roll Dice
ne: पासा घुमाउनुहोस्

en: Roll the dice
ne: पासा घुमाउनुहोस्

en: End Turn
ne: अन्तिम पालो

en: &Hint
ne: सङ्केत

en: Give a hint
ne: सङ्केत दिनुहोस्

en: &Demo
ne: प्रदर्शन

en: Play a demo
ne: प्रदर्शन खेल

en: &Solve
ne: समाधान

en: Solve the game
ne: खेल समाधान गर्नुहोस्

en: Choose Game &Type
ne: खेल प्रकार रोज्नुहोस्

en: Configure &Carddecks...
ne: कार्डपत्ती कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: Configure &High Scores...
ne: उच्च प्राप्ताङ्क कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: Send to All Players
ne: सबै खेलाडीलाई पठाउनुहोस्

en: Send to %1
ne: %1 मा पठाउनुहोस्

en: MaxPlayers
ne: अधिकतम खेलाडी

en: MinPlayers
ne: न्यूनतम खेलाडी

en: GameStatus
ne: खेल स्थिति

en: Player %1
ne: खेलाडी %1

[ctx: Unknown player]
en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Send to My Group ("%1")
ne: मेरो समूहमा पठाउनुहोस् ("%1")

en: Cookie mismatch!
    Expected Cookie: %1
    Received Cookie: %2
ne: कुकी मिलेन!
    अपेक्षित कुकी: %1
    प्राप्त कुकी: %2

en: KGame Version mismatch!
    Expected Version: %1
    Received Version: %2
ne: केडीई खेल संस्करण मिलेन!
    अपेक्षित संस्करण: %1
    प्राप्त संस्करण: %2

en: Unknown error code %1
ne: अज्ञात त्रुटि सङ्केत %1

en: Setup Game
ne: खेल सेटअप गर्नुहोस्

en: Setup Game Continue
ne: खेल सेटअप जारी राख्नुहोस्

en: Load Game
ne: खेल लोड गर्नुहोस्

en: Client game connected
ne: क्लाइन्ट खेल जडान भयो

en: Game setup done
ne: खेल सेटअप भयो

en: Synchronize Random
ne: अनियमित समक्रमण गर्नुहोस्

en: Disconnect
ne: विच्छेद

en: Player Property
ne: खेलाडी गुण

en: Game Property
ne: खेल गुण

en: Add Player
ne: खेलाडी थप्नुहोस्

en: Remove Player
ne: खेलाडी हटाउनुहोस्

en: Activate Player
ne: खेलाडी सक्रिय पार्नुहोस्

en: Inactivate Player
ne: खेलाडी निस्क्रिय बनाउनुहोस्

en: Id Turn
ne: आईडी पालो

en: Error Message
ne: त्रुटि सन्देश

en: Player Input
ne: खेलाडी आगत

en: An IO was added
ne: एउटा IO थपिएको थियो

en: Process Query
ne: क्वेरी प्रक्रिया

en: Player ID
ne: खेलाडी आईडी

en: Unnamed - ID: %1
ne: बेनामी - आईडी: %1

en: NULL pointer
ne: शून्य सूचक

en: True
ne: ठीकक

en: False
ne: गलत

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: UserId
ne: प्रयोगकर्ता आईडी

en: Group
ne: समूह

en: default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: AsyncInput
ne: असक्रमित आगत

en: myTurn
ne: मेरो पालो

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Theme Details
ne: विषयवस्तु विवरण

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
ne: सम्पर्क:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
ne: वर्णन:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
ne: लेखक:
