libkdegames - en to pl translation catalogue (122 entries)

[ctx: @action:button]
en: Retry
pl: Ponów

en: Cannot access the highscore file. Another user is probably currently writing to it.
pl: Nie można otworzyć pliku rekordów. Prawdopodobnie inny użytkownik modyfikuje ten plik.

[ctx: @title:window]
en: High Scores
pl: Najlepsze wyniki

[ctx: @title:column]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: @title:column]
en: Date
pl: Data

[ctx: @title:column]
en: Level
pl: Poziom

[ctx: @title:column]
en: Score
pl: Wynik

[ctx: @title:column]
en: Time
pl: Czas

[ctx: @title:tab]
en: High Scores
pl: Rekordy

[ctx: @title:group]
en: Rank
pl: Miejsce

[ctx: Enumeration (#1, #2 ...) of the highscore entries]
en: #%1
pl: %1

[ctx: @action:button]
en: &Remember
pl: &Pamiętaj

[ctx: @action:button]
en: &Forget
pl: &Zapomnij

[ctx: @info:tooltip]
en: Remember this high score
pl: Zapamiętaj ten wynik

[ctx: @info:tooltip]
en: Forget this high score
pl: Zapomnij ten wynik

en: Excellent!
    You have a new high score!
pl: Znakomicie!
    Uzyskałeś nowy rekord!

en: Well done!
    You made it to the high score list!
pl: Dobra robota!
    Dostałeś się na listę najlepszych!

[ctx: Game difficulty level 1 out of 8]
en: Ridiculously Easy
pl: Wyjątkowo łatwy

[ctx: Game difficulty level 2 out of 8]
en: Very Easy
pl: Bardzo łatwy

[ctx: Game difficulty level 3 out of 8]
en: Easy
pl: Łatwy

[ctx: Game difficulty level 4 out of 8]
en: Medium
pl: Średni

[ctx: Game difficulty level 5 out of 8]
en: Hard
pl: Trudny

[ctx: Game difficulty level 6 out of 8]
en: Very Hard
pl: Bardzo trudny

[ctx: Game difficulty level 7 out of 8]
en: Extremely Hard
pl: Ekstremalnie trudny

[ctx: Game difficulty level 8 out of 8]
en: Impossible
pl: Niemożliwy

en: Changing the difficulty level will end the current game!
pl: Zmiana poziomu trudności zakończy bieżącą grę!

[ctx: @action:button]
en: Change the Difficulty Level
pl: Zmień poziom trudności

[ctx: @info:tooltip Game difficulty level]
en: Difficulty
pl: Poziom trudności

[ctx: @title:menu Game difficulty level]
en: Difficulty
pl: Poziom trudności

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the difficulty level
pl: Ustaw poziom trudności

[ctx: @info:whatsthis]
en: Sets the difficulty level of the game.
pl: Ustaw poziom trudności gry.

[ctx: new game]
en: &New
pl: &Nowa

en: Start a new game.
pl: Rozpocznij nową grę.

en: Start a new game
pl: Rozpocznij nową grę

en: &Load…
pl: &Wczytaj…

en: Open a saved game
pl: Otwórz zapisaną grę

en: Load &Recent
pl: Otwórz o&statnią

en: Open a recently saved game
pl: Otwórz ostatnio zapisaną grę

en: Restart &Game
pl: Rozpocznij &grę na nowo

en: Restart the game
pl: Rozpocznij grę na nowo

en: &Save
pl: Zapi&sz

en: Save the current game
pl: Zapisz aktualną grę

en: Save &As…
pl: Zapisz j&ako…

en: Save the current game to another file
pl: Zapisz aktualną grę do innego pliku

en: &End Game
pl: Zakoń&cz grę

en: End the current game
pl: Zakończ aktualną grę

en: Pa&use
pl: &Wstrzymaj

en: Pause the game
pl: Zatrzymaj grę

en: Show &High Scores
pl: Pokaż &najlepsze wyniki

en: Show high scores
pl: Pokaż najlepsze wyniki

en: &Clear High Scores
pl: Wy&czyść najlepsze wyniki

en: Clear high scores
pl: Wyczyść najlepsze wyniki

en: Show Statistics
pl: Pokaż statystykę

en: Show statistics
pl: Pokaż statystykę

en: &Clear Statistics
pl: &Wyczyść statystykę

en: Delete all-time statistics.
pl: Usuń dotychczasową statystykę

en: &Print…
pl: Wy&drukuj…

en: &Quit
pl: Za&kończ

en: Quit the program
pl: Zakończ program

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Repeat the last move
pl: Powtórz ostatni ruch

en: Und&o
pl: &Cofnij

en: Undo the last move
pl: Cofnij ostatni ruch

en: Re&do
pl: &Przywróć

en: Redo the latest move
pl: Przywróć ostatni ruch

en: &Roll Dice
pl: &Rzuć kością

en: Roll the dice
pl: Rzuć kością

en: End Turn
pl: Koniec tury

en: &Hint
pl: &Podpowiedź

en: Give a hint
pl: Podpowiedź

en: &Demo
pl: &Demonstracja

en: Play a demo
pl: Gra demonstracyjna

en: &Solve
pl: &Rozwiąż

en: Solve the game
pl: Rozwiąż grę

en: Configure &Carddecks…
pl: Ustawienia &koszulek…

en: Configure &High Scores…
pl: Ustawienia &najlepszych wyników…

[ctx: @action:button]
en: Download New Themes…
pl: Pobierz nowy wygląd…

[ctx: @title:window config dialog]
en: Select theme
pl: Wybierz wystrój

[ctx: @item name of theme, missing]
en: [No name]
pl: [Bez nazwy]

[ctx: @info author attribution]
en: By %1
pl: Autorstwa %1

en: Send to All Players
pl: Wyślij do wszystkich graczy

en: Send to %1
pl: Wyślij do %1

en: MaxPlayers
pl: MaxGraczy

en: MinPlayers
pl: MinGraczy

en: GameStatus
pl: StanGry

en: Player %1
pl: Gracz %1

[ctx: Unknown player]
en: Unknown
pl: Nieznany

en: Send to My Group ("%1")
pl: Wyślij do mojej grupy ("%1")

en: Cookie mismatch!
    Expected Cookie: %1
    Received Cookie: %2
pl: Nieprawidłowe ciasteczko!
    Spodziewane ciasteczko: %1
    Otrzymane ciasteczko: %2

en: KGame Version mismatch!
    Expected Version: %1
    Received Version: %2
pl: Nieprawidłowa wersja KGame !
    Spodziewana wersja: %1
    Otrzymana wersja: %2

en: Unknown error code %1
pl: Nieznany kod błędu %1

en: Setup Game
pl: Ustawienia gry

en: Setup Game Continue
pl: Kontynuacja ustawienia gry

en: Load Game
pl: Wczytaj grę

en: Client game connected
pl: Klient gry dołączony

en: Game setup done
pl: Ustawienia gry zakończone

en: Synchronize Random
pl: Synchronizacja losowa

en: Disconnect
pl: Rozłączono

en: Player Property
pl: Właściwości gracza

en: Game Property
pl: Właściwości gry

en: Add Player
pl: Dodaj gracza

en: Remove Player
pl: Usuń gracza

en: Activate Player
pl: Włącz gracza

en: Inactivate Player
pl: Wyłącz gracza

en: Id Turn
pl: ID tury

en: Error Message
pl: Treść błędu

en: Player Input
pl: Wejście gracza

en: An IO was added
pl: IO zostało dodane

en: Process Query
pl: Sprawdzanie procesu

en: Player ID
pl: ID gracza

en: Unnamed - ID: %1
pl: Anonim - ID: %1

en: %1 unregistered | %1 unregistered
pl[0]: %1 niezarejestrowany
pl[1]: %1 niezarejestrowanych
pl[2]: %1 niezarejestrowanych

en: NULL pointer
pl: Wskaźnik NULL

en: True
pl: Tak

en: False
pl: Nie

en: Unknown
pl: Nieznany

en: UserId
pl: Identyfikator użytkownika

en: Group
pl: Grupa

en: default
pl: domyślne

en: Name
pl: Imię

en: AsyncInput
pl: Wejście asynchroniczne

en: myTurn
pl: mojaTura
