libkdegames - en to sl translation catalogue (130 entries)

en: Retry
sl: Poskusi znova

en: Cannot access the highscore file. Another user is probably currently writing to it.
sl: Ni bilo mogoče dostopati do datoteke z najboljšimi rezultati. Verjetno vanjo ravnokar piše drug uporabnik.

en: High Scores
sl: Najboljši rezultati

en: Name
sl: Ime

en: Date
sl: Datum

en: Level
sl: Stopnja

en: Score
sl: Rezultat

en: Time
sl: Čas

en: Rank
sl: Položaj

[ctx: Enumeration (#1, #2 ...) of the highscore entries]
en: #%1
sl: št. %1

en: &Remember
sl: Zapomni si

en: &Forget
sl: Pozabi

en: Remember this high score
sl: Zapomni si ta najboljši rezultat

en: Forget this high score
sl: Pozabi ta najboljši rezultat

en: Excellent!
    You have a new high score!
sl: Odlično!
    Imate nov najboljši rezultat!

en: Well done!
    You made it to the high score list!
sl: Dobro opravljeno!
    Prišli ste na seznam najboljših rezultatov!

[ctx: Game difficulty level 1 out of 8]
en: Ridiculously Easy
sl: Smešno lahka

[ctx: Game difficulty level 2 out of 8]
en: Very Easy
sl: Zelo lahka

[ctx: Game difficulty level 3 out of 8]
en: Easy
sl: Lahka

[ctx: Game difficulty level 4 out of 8]
en: Medium
sl: Srednja

[ctx: Game difficulty level 5 out of 8]
en: Hard
sl: Težka

[ctx: Game difficulty level 6 out of 8]
en: Very Hard
sl: Zelo težka

[ctx: Game difficulty level 7 out of 8]
en: Extremely Hard
sl: Izredno težka

[ctx: Game difficulty level 8 out of 8]
en: Impossible
sl: Nemogoča

en: Changing the difficulty level will end the current game!
sl: Spreminjanje težavnosti bo končalo trenutno igro!

en: Change the difficulty level
sl: Spremeni težavnost

[ctx: Game difficulty level]
en: Difficulty
sl: Težavnost

en: Set the difficulty level
sl: Nastavite težavnost

en: Set the difficulty level of the game.
sl: Nastavite težavnost igre.

en: Get New Themes...
sl: Dobi nove teme ...

[ctx: @title:window config dialog]
en: Select theme
sl: Izberi temo

en: [No name]
sl: [brez imena]

[ctx: Author attribution, e.g. "by Jack"]
en: by %1
sl: avtor: %1

[ctx: new game]
en: &New
sl: &Nova

en: Start a new game.
sl: Začni novo igro.

en: Start a new game
sl: Začni novo igro

en: &Load...
sl: Na&loži...

en: Open a saved game...
sl: Odpri shranjeno igro ...

en: Load &Recent
sl: Naloži nedavno

en: Open a recently saved game...
sl: Odpri nedavno shranjeno igro ...

en: Restart &Game
sl: Znova zaženi i&gro

en: Restart the game
sl: Znova zažene igro

en: &Save
sl: &Shrani

en: Save the current game
sl: Shrani trenutno igro

en: Save &As...
sl: Shrani kot...

en: Save the current game to another file
sl: Shrani trenutno igro v drugo datoteko

en: &End Game
sl: Končaj igro

en: End the current game
sl: Konča trenutno igro

en: Pa&use
sl: Premor

en: Pause the game
sl: Naredi premor igre

en: Show &High Scores
sl: Prikaži najboljše rezultate

en: Show high scores
sl: Prikaže najboljše rezultate

en: &Clear High Scores
sl: Počisti najboljše rezultate

en: Clear high scores
sl: Počisti najboljše rezultate

en: Show Statistics
sl: Prikaži statistiko

en: Show statistics
sl: Prikaže statistiko

en: &Clear Statistics
sl: Počisti statistiko

en: Delete all-time statistics.
sl: Izbris celotne statistike.

en: &Print...
sl: Natisni...

en: &Quit
sl: Končaj

en: Quit the program
sl: Končaj program

en: Repeat
sl: Ponovi

en: Repeat the last move
sl: Ponovi zadnjo potezo

en: Und&o
sl: Razveljavi

en: Undo the last move
sl: Razveljavi zadnjo potezo

en: Re&do
sl: Uveljavi

en: Redo the latest move
sl: Uveljavi zadnjo potezo

en: &Roll Dice
sl: Vrzi kocko

en: Roll the dice
sl: Vrže kocko

en: End Turn
sl: Končaj potezo

en: &Hint
sl: Namig

en: Give a hint
sl: Da namig

en: &Demo
sl: Pre&dstavitveni način

en: Play a demo
sl: Predvaja predstavitev

en: &Solve
sl: Reši

en: Solve the game
sl: Reši igro

en: Choose Game &Type
sl: Izberite vrsto igre

en: Configure &Carddecks...
sl: Nastavi hrbte kart ...

en: Configure &High Scores...
sl: Nastavi najboljše rezultate...

en: Send to All Players
sl: Pošlji vsem igralcem

en: Send to %1
sl: Pošlji v %1

en: MaxPlayers
sl: NajvečIgralcev

en: MinPlayers
sl: NajmanjIgralcev

en: GameStatus
sl: StanjeIgre

en: Player %1
sl: Igralec %1

[ctx: Unknown player]
en: Unknown
sl: Neznan

en: Send to My Group ("%1")
sl: Pošlji moji skupini ("%1")

en: Cookie mismatch!
    Expected Cookie: %1
    Received Cookie: %2
sl: Neujemanje piškotka!
    Pričakovan piškotek: %1
    Prejet piškotek: %2

en: KGame Version mismatch!
    Expected Version: %1
    Received Version: %2
sl: Neujemanje različice KGame!
    Pričakovana različica: %1
    Prejeta različica: %2

en: Unknown error code %1
sl: Neznana številka napake %1

en: Setup Game
sl: Nastavitve igre

en: Setup Game Continue
sl: Nastavitve nadaljevanja igre

en: Load Game
sl: Naloži igro

en: Client game connected
sl: Odjemalčeva igra je priključena

en: Game setup done
sl: Nastavljanje igre je bilo končano

en: Synchronize Random
sl: Uskladi naključno

en: Disconnect
sl: Odklopi

en: Player Property
sl: Lastnosti igralca

en: Game Property
sl: Lastnosti igre

en: Add Player
sl: Dodaj igralca

en: Remove Player
sl: Odstrani igralca

en: Activate Player
sl: Omogoči igralca

en: Inactivate Player
sl: Onemogoči igralca

en: Id Turn
sl: Poteza ID

en: Error Message
sl: Sporočilo napake

en: Player Input
sl: Vnos igralca

en: An IO was added
sl: Dodan je bil V/I

en: Process Query
sl: Obdelaj poizvedbo

en: Player ID
sl: ID igralca

en: Unnamed - ID: %1
sl: Neimenovan - ID: %1

en: %1 unregistered | %1 unregistered
sl[0]: %1 neregistriran
sl[1]: %1 neregistrirana
sl[2]: %1 neregistrirani
sl[3]: %1 neregistrirani

en: NULL pointer
sl: Kazalec NULL

en: True
sl: Pravilno

en: False
sl: Napačno

en: Unknown
sl: Neznan

en: UserId
sl: Uporabniški ID

en: Group
sl: Skupina

en: default
sl: privzeto

en: AsyncInput
sl: AsinhroniVhod

en: myTurn
sl: mojaPoteza

en: Difficulty
sl: Težavnost

[ctx: Name of the game difficulty level that is customized by the user by setting up different game parameters]
en: Custom
sl: Po meri

en: Select the <b>difficulty</b> of the game.<br />If you change the difficulty level while a game is running, you will have to cancel it and start a new one.
sl: Izberite <b>težavnost</b> igre.<br/>Če spremenite težavnost med tekočo igro, boste morali igro zapreti in začeti znova.

en: Select the <b>difficulty</b> of the game.<br />You can change the difficulty level during a running game.
sl: Izberite <b>težavnost</b> igre.<br />Težavnost lahko spremenite med tekočo igro.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, getNewButton)
en: &Get New Themes...
sl: Dobi nove teme...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
sl: Predogled

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Theme Details
sl: Podrobnosti o temi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
sl: Stik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
sl: Opis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
sl: Avtor:
