kdegames - en to sq translation catalogue (37 entries)

[ctx: Game difficulty level 3 out of 8]
en: Easy
sq: I Lehtë

[ctx: Game difficulty level 4 out of 8]
en: Medium
sq: Mesatar

[ctx: Game difficulty level 5 out of 8]
en: Hard
sq: I Vështirë

[ctx: Game difficulty level 6 out of 8]
en: Very Hard
sq: Shumë e Vështirë

[ctx: Game difficulty level 7 out of 8]
en: Extremely Hard
sq: Tmerrësisht e Vështirë

[ctx: Game difficulty level 8 out of 8]
en: Impossible
sq: E Pamundur

[ctx: new game]
en: &New
sq: &I Ri

en: Start a new game.
sq: Fillo një lojë të re.

en: Start a new game
sq: Fillo një lojë të re

en: Restart &Game
sq: Rinis &Lojën

en: Restart the game
sq: Rinis lojën

en: &Save
sq: &Ruaje

en: Save the current game
sq: Ruaje lojën e tanishme

en: &End Game
sq: &Përfundo Lojën

en: End the current game
sq: Përfundo lojën aktuale

en: Pa&use
sq: Pa&uzë

en: Pause the game
sq: Pezullo lojën

en: &Quit
sq: &Dil

en: Quit the program
sq: Dil nga programi

en: Repeat
sq: Përsërite

en: Und&o
sq: Kth&e

en: Undo the last move
sq: Anullo lëvizjen e fundit

en: Re&do
sq: Ri&bëje

en: &Solve
sq: &Zgjidhe

en: Solve the game
sq: Zgjidh lojën

en: Player %1
sq: Lojtari %1

[ctx: Unknown player]
en: Unknown
sq: I Panjohur

en: Disconnect
sq: Shkëputu

en: Add Player
sq: Shto Lojtar

en: Remove Player
sq: Hiqe Lojtarin

en: Error Message
sq: Mesazh Gabimi

en: True
sq: E Vërtetë

en: False
sq: E Pavërtetë

en: Unknown
sq: I Panjohur

en: Group
sq: Grupi

en: default
sq: parazgjedhje

en: Name
sq: Emri
