libkdegames - en to tg translation catalogue (67 entries)

en: Retry
tg: Аз сари нав

en: Cannot access the highscore file. Another user is probably currently writing to it.
tg: Файли рекордҳоро хонда натавонист. Мумкин аст, ки он бо машғули дигар барнома бошад.

en: High Scores
tg: Намоиши рекордҳо

en: Name
tg: Ном

en: Date
tg: Таърих

en: Level
tg: Дараҷа

en: Score
tg: Ҳисоб

en: Time
tg: Вақт

en: Rank
tg: Категория

en: Excellent!
    You have a new high score!
tg: Бисёр хуб!
    Шумо рекордро задед!

en: Well done!
    You made it to the high score list!
tg: Бад нест!
    Натиҷаи Шумо дар рӯйхати рекордҳо ба кайд гирифтааст!

[ctx: new game]
en: &New
tg: &Нав

en: &Load...
tg: &Пурбор кардан...

en: Load &Recent
tg: &Пурбор кардани гузаштаҳо

en: Restart &Game
tg: &Боз пурборкунии бозӣ

en: Save &As...
tg: Нигоҳ доштан &ҳамчун...

en: &End Game
tg: &Бозиро ба итмом расонидан

en: Pa&use
tg: &Таваққуф

en: Repeat
tg: Такрор кунед

en: Und&o
tg: &Барҳам додан

en: Re&do
tg: &Бозгашт

en: &Roll Dice
tg: &Устухонҳоро партоед

en: End Turn
tg: Навбати охир

en: &Hint
tg: &Луқма додан

en: &Demo
tg: &Намоиш

en: &Solve
tg: &Карор кардан

en: Choose Game &Type
tg: Интихоби намуди &бозӣ

en: Configure &Carddecks...
tg: Танзими &ранги кортҳо...

en: Send to All Players
tg: Ба ҳамаи бозингарон фиристед

en: Send to %1
tg: Ба %1 фиристед

en: MaxPlayers
tg: Миқдори зиёди бозингарон

en: MinPlayers
tg: Миқдори ками бозингарон

en: GameStatus
tg: Статуси бозӣ

en: Player %1
tg: Бозингари %1

en: Send to My Group ("%1")
tg: Ба гурӯҳи ман фиристед ("%1")

en: Cookie mismatch!
    Expected Cookie: %1
    Received Cookie: %2
tg: Номуносибати cookie!
    cookie мунтазам шуда буд: %1
    cookie қабул шуд: %2

en: KGame Version mismatch!
    Expected Version: %1
    Received Version: %2
tg: Номуносибати ривояти KGame!
    Ривоят мунтазам шуда буд: %1
    Ривоят қабул шуд: %2

en: Unknown error code %1
tg: Рамзи хатои номуайян %1

en: Setup Game
tg: Танзими бозӣ

en: Setup Game Continue
tg: Давоми танзими бозӣ

en: Load Game
tg: Бозиро пурбор кардан

en: Client game connected
tg: Бозии клиентӣ пайваст шуд

en: Game setup done
tg: Итмоми танзими бозӣ

en: Synchronize Random
tg: Синхронидани генератори рақамҳои эҳтимолӣ

en: Disconnect
tg: Барҳам додан

en: Player Property
tg: Хусусиятҳои бозингар

en: Game Property
tg: Хусусиятҳои бозӣ

en: Add Player
tg: Иловаи бозингар

en: Remove Player
tg: Нест кардани бозингар

en: Activate Player
tg: Бозингарро фаъол созед

en: Inactivate Player
tg: Бозингарро ғайри фаъол созед

en: Id Turn
tg: Навбати ID

en: Error Message
tg: Ахборот дар бораи хатогиҳо

en: Player Input
tg: Дохил кардани бозингар

en: An IO was added
tg: Воридот-содирот илова карда шуд

en: Process Query
tg: Талаботи амалиёт

en: Player ID
tg: ID-и бозингар

en: Unnamed - ID: %1
tg: ID-и беном: %1

en: NULL pointer
tg: Нишондоди NULL

en: True
tg: Дуруст

en: False
tg: Нодуруст

en: Unknown
tg: Номаълум

en: UserId
tg: ID-и истифодакунанда

en: Group
tg: Гурӯҳ

en: default
tg: пешфарз

en: AsyncInput
tg: Воридоти асинхронӣ

en: myTurn
tg: Навбати ман
