libkdegames5 - en to uk translation catalogue (122 entries)

[ctx: @action:button]
en: Retry
uk: Повторити

en: Cannot access the highscore file. Another user is probably currently writing to it.
uk: Неможливий доступ до файла найкращих результатів. Ймовірно, інший користувач зараз в нього записує.

[ctx: @title:window]
en: High Scores
uk: Найкращі результати

[ctx: @title:column]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column]
en: Date
uk: Дата

[ctx: @title:column]
en: Level
uk: Рівень

[ctx: @title:column]
en: Score
uk: Рахунок

[ctx: @title:column]
en: Time
uk: Час

[ctx: @title:tab]
en: High Scores
uk: Рекорди

[ctx: @title:group]
en: Rank
uk: Ранг

[ctx: Enumeration (#1, #2 ...) of the highscore entries]
en: #%1
uk: %1

[ctx: @action:button]
en: &Remember
uk: З&апам'ятати

[ctx: @action:button]
en: &Forget
uk: За&бути

[ctx: @info:tooltip]
en: Remember this high score
uk: Запам’ятати цей результат

[ctx: @info:tooltip]
en: Forget this high score
uk: Забути про цей результат

en: Excellent!
    You have a new high score!
uk: Відмінно!
    У вас новий рекорд!

en: Well done!
    You made it to the high score list!
uk: Дуже добре!
    Результат увійшов до списку найкращих!

[ctx: Game difficulty level 1 out of 8]
en: Ridiculously Easy
uk: Фантастично проста

[ctx: Game difficulty level 2 out of 8]
en: Very Easy
uk: Дуже проста

[ctx: Game difficulty level 3 out of 8]
en: Easy
uk: Проста

[ctx: Game difficulty level 4 out of 8]
en: Medium
uk: Середня

[ctx: Game difficulty level 5 out of 8]
en: Hard
uk: Складна

[ctx: Game difficulty level 6 out of 8]
en: Very Hard
uk: Дуже складна

[ctx: Game difficulty level 7 out of 8]
en: Extremely Hard
uk: Гранично складна

[ctx: Game difficulty level 8 out of 8]
en: Impossible
uk: Неможливо складна

en: Changing the difficulty level will end the current game!
uk: Зміна рівня складності автоматично припинить поточну гру!

[ctx: @action:button]
en: Change the Difficulty Level
uk: Змінити рівень складності

[ctx: @info:tooltip Game difficulty level]
en: Difficulty
uk: Складність

[ctx: @title:menu Game difficulty level]
en: Difficulty
uk: Складність

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the difficulty level
uk: Встановити рівень складності

[ctx: @info:whatsthis]
en: Sets the difficulty level of the game.
uk: Встановити рівень складності гри.

[ctx: new game]
en: &New
uk: &Нова

en: Start a new game.
uk: Почати нову гру.

en: Start a new game
uk: Почати нову гру

en: &Load…
uk: &Завантажити…

en: Open a saved game
uk: Відкрити збережену гру

en: Load &Recent
uk: Завантажити &недавню

en: Open a recently saved game
uk: Відкрити недавно збережену гру

en: Restart &Game
uk: &Перезапустити гру

en: Restart the game
uk: Розпочати гру знову

en: &Save
uk: &Зберегти

en: Save the current game
uk: Зберегти поточну гру

en: Save &As…
uk: Зберегти &як…

en: Save the current game to another file
uk: Зберегти поточну гру до іншого файла

en: &End Game
uk: &Завершити гру

en: End the current game
uk: Припинити поточну гру

en: Pa&use
uk: Па&уза

en: Pause the game
uk: Призупинити гру

en: Show &High Scores
uk: Показати &найкращі

en: Show high scores
uk: Показати найкращі результати

en: &Clear High Scores
uk: О&чистити найкращі результати

en: Clear high scores
uk: Очистити найкращі результати

en: Show Statistics
uk: Показати статистику

en: Show statistics
uk: Показати статистику

en: &Clear Statistics
uk: &Очистити статистику

en: Delete all-time statistics.
uk: Очистити статистику за весь час.

en: &Print…
uk: &Друкувати…

en: &Quit
uk: Ви&хід

en: Quit the program
uk: Вийти з програми

en: Repeat
uk: Повторити

en: Repeat the last move
uk: Повторити останній хід

en: Und&o
uk: Верн&ути

en: Undo the last move
uk: Вернути останній хід

en: Re&do
uk: Повтори&ти

en: Redo the latest move
uk: Повторити останній хід

en: &Roll Dice
uk: &Кинути кості

en: Roll the dice
uk: Кинути кості

en: End Turn
uk: Завершити хід

en: &Hint
uk: &Підказка

en: Give a hint
uk: Дати підказку

en: &Demo
uk: &Демонстрація

en: Play a demo
uk: Демонстрація гри

en: &Solve
uk: &Вирішити

en: Solve the game
uk: Вирішити гру

en: Configure &Carddecks…
uk: Налаштувати &колоди…

en: Configure &High Scores…
uk: Налаштувати &найкращі результати…

[ctx: @action:button]
en: Download New Themes…
uk: Отримати нові теми…

[ctx: @title:window config dialog]
en: Select theme
uk: Виберіть тему

[ctx: @item name of theme, missing]
en: [No name]
uk: [Без назви]

[ctx: @info author attribution]
en: By %1
uk: Автор — %1

en: Send to All Players
uk: Надіслати всім гравцям

en: Send to %1
uk: Відіслати до %1

en: MaxPlayers
uk: Макс. гравців

en: MinPlayers
uk: Мін. гравців

en: GameStatus
uk: Стан гри

en: Player %1
uk: Гравець %1

[ctx: Unknown player]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: Send to My Group ("%1")
uk: Відіслати до моєї групи («%1»)

en: Cookie mismatch!
    Expected Cookie: %1
    Received Cookie: %2
uk: Невідповідна кука!
    Очікувалася кука: %1
    Отримано куку: %2

en: KGame Version mismatch!
    Expected Version: %1
    Received Version: %2
uk: Невідповідна версія KGame!
    Очікувалась версія: %1
    Отримана версія: %2

en: Unknown error code %1
uk: Невідомий код помилки: %1

en: Setup Game
uk: Налаштувати гру

en: Setup Game Continue
uk: Продовження налаштування гри

en: Load Game
uk: Завантажити гру

en: Client game connected
uk: Гра клієнта приєднана

en: Game setup done
uk: Встановлення гри завершене

en: Synchronize Random
uk: Синхронізувати випадкові

en: Disconnect
uk: Роз'єднати

en: Player Property
uk: Властивості гравця

en: Game Property
uk: Властивості гри

en: Add Player
uk: Додати гравця

en: Remove Player
uk: Вилучити гравця

en: Activate Player
uk: Активізувати гравця

en: Inactivate Player
uk: Вимкнути гравця

en: Id Turn
uk: ІД ходу

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: Player Input
uk: Ввід гравця

en: An IO was added
uk: Було додано В/В (ввід/вивід)

en: Process Query
uk: Опрацювати запит

en: Player ID
uk: ІД гравця

en: Unnamed - ID: %1
uk: Безіменний - ІД: %1

en: %1 unregistered | %1 unregistered
uk[0]: %1 незареєстрований
uk[1]: %1 незареєстрованих
uk[2]: %1 незареєстрованих
uk[3]: 1 незареєстрований

en: NULL pointer
uk: Нульовий вказівник

en: True
uk: Істинно

en: False
uk: Хибно

en: Unknown
uk: Невідомий

en: UserId
uk: ІД користувача

en: Group
uk: Група

en: default
uk: типові

en: Name
uk: Назва

en: AsyncInput
uk: Асинхронний ввід

en: myTurn
uk: Мій хід
