libkdepim - en to da translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
da: Vi kan ikke tilføje flere modtagere. Vi har nået det maksimale antal modtagere

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel this operation.
da: Annullér denne operation.

en: Aborting…
da: Afbryder…

[ctx: @info:tooltip]
en: Connection is encrypted
da: Forbindelsen er krypteret

[ctx: @info:tooltip]
en: Connection is unencrypted
da: Forbindelsen er ikke krypteret

[ctx: @info:tooltip]
en: Open detailed progress dialog
da: Åbn detaljeret fremgangsdialog

[ctx: @info:tooltip]
en: Show detailed progress window
da: Vis detaljeret fremgangsvindue

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide detailed progress window
da: Skjul detaljeret fremgangsvindue

[ctx: more widgets]
en: More
da: Flere

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
da: Færre
