libkdepim - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
eu: Ezin dituzu hartzaile gehiago gehitu. Gehienezko hartzaile kopurura iritsi gara

[ctx: Percent value; %p is the value, % is the percent sign]
en: %p%
eu: %%p

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel this operation.
eu: Eragiketa hau bertan behera utzi.

en: Aborting…
eu: Bertan behera uzten…

[ctx: @info:tooltip]
en: Connection is encrypted
eu: Konexioa zifratuta dago

[ctx: @info:tooltip]
en: Connection is unencrypted
eu: Konexioa zifratu gabe dago

[ctx: @info:tooltip]
en: Open detailed progress dialog
eu: Ireki aurrerapen zehatza elkarrizketa-koadroa

[ctx: @info:tooltip]
en: Show detailed progress window
eu: Erakutsi aurrerapen zehatza leihoa

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide detailed progress window
eu: Ezkutatu aurrerapen zehatza leihoa

[ctx: more widgets]
en: More
eu: Gehiago

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
eu: Gutxiago
