libkdepim - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
gl: Non é posíbel engadir máis destinatarios. Chegouse ao número máximo de destinatarios

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel this operation.
gl: Cancelar esta operación.

en: Aborting…
gl: Interrompendo…

[ctx: @info:tooltip]
en: Connection is encrypted
gl: A conexión está cifrada.

[ctx: @info:tooltip]
en: Connection is unencrypted
gl: A conexión non está cifrada.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open detailed progress dialog
gl: Abrir o diálogo de progreso detallado.

[ctx: @info:tooltip]
en: Show detailed progress window
gl: Amosar a xanela de progreso detallado.

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide detailed progress window
gl: Agochar a xanela de progreso detallado.

[ctx: more widgets]
en: More
gl: Máis

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
gl: Menos
