KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
hu: Nem tudunk hozzáadni több címzettet. Elértük a címzettek maximális számát.

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel this operation.
hu: Művelet megszakítása.

en: Aborting…
hu: Megszakítás…

[ctx: @info:tooltip]
en: Connection is encrypted
hu: A kapcsolat titkosított

[ctx: @info:tooltip]
en: Connection is unencrypted
hu: A kapcsolat nem titkosított

[ctx: @info:tooltip]
en: Open detailed progress dialog
hu: Részletes állapotjelző ablak megnyitása

[ctx: @info:tooltip]
en: Show detailed progress window
hu: Részletes állapotjelző ablak megjelenítése

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide detailed progress window
hu: A részletes állapotjelző ablak elrejtése

[ctx: more widgets]
en: More
hu: Még egy

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
hu: Eggyel kevesebb
