libkdepim - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
lt: Nebeįmanoma pridėti daugiau gavėjų. Pasiekta maksimalių gavėjų riba

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel this operation.
lt: Atsisakyti šios operacijos.

en: Aborting…
lt: Nutraukiama…

[ctx: @info:tooltip]
en: Connection is encrypted
lt: Ryšys yra šifruotas

[ctx: @info:tooltip]
en: Connection is unencrypted
lt: Ryšys nėra šifruotas

[ctx: @info:tooltip]
en: Open detailed progress dialog
lt: Atverti išsamų eigos dialogą

[ctx: @info:tooltip]
en: Show detailed progress window
lt: Rodyti išsamų eigos langą

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide detailed progress window
lt: Slėpti išsamų eigos langą

[ctx: more widgets]
en: More
lt: Daugiau

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
lt: Mažiau
