libkdepim - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
ru: Невозможно добавить больше получателей: достигнуто максимальное число получателей.

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel this operation.
ru: Прервать операцию

en: Aborting…
ru: Прерывание…

[ctx: @info:tooltip]
en: Connection is encrypted
ru: Соединение шифруется

[ctx: @info:tooltip]
en: Connection is unencrypted
ru: Соединение не шифруется

[ctx: @info:tooltip]
en: Open detailed progress dialog
ru: Открыть окно хода выполнения

[ctx: @info:tooltip]
en: Show detailed progress window
ru: Показать окно хода выполнения

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide detailed progress window
ru: Скрыть окно хода выполнения

[ctx: more widgets]
en: More
ru: Дополнительно >>

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
ru: Дополнительно &lt;&lt;
