libkdepim - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
sl: Ni mogoče dodati več prejemnikov, saj je bilo doseženo njihovo največje število

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel this operation.
sl: Prekliči to opravilo.

en: Aborting…
sl: Prekinjanje…

[ctx: @info:tooltip]
en: Connection is encrypted
sl: Povezava je šifrirana

[ctx: @info:tooltip]
en: Connection is unencrypted
sl: Povezava je nešifrirana

[ctx: @info:tooltip]
en: Open detailed progress dialog
sl: Odpri pogovorno okno podrobnega napredka

[ctx: @info:tooltip]
en: Show detailed progress window
sl: Pokaži pogovorno okno podrobnega napredka

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide detailed progress window
sl: Skrij pogovorno okno podrobnega napredka

[ctx: more widgets]
en: More
sl: Več

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
sl: Manj
