libkdepim - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: We can not add more recipients. We have reached maximum recipients
uk: Подальше додавання отримувачів неможливе. Ми досягли максимальної кількості записів отримувачів.

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel this operation.
uk: Скасовувати цю операцію.

en: Aborting…
uk: Переривання…

[ctx: @info:tooltip]
en: Connection is encrypted
uk: З'єднання шифрується

[ctx: @info:tooltip]
en: Connection is unencrypted
uk: З'єднання не шифрується

[ctx: @info:tooltip]
en: Open detailed progress dialog
uk: Відкрити вікно детального поступу

[ctx: @info:tooltip]
en: Show detailed progress window
uk: Показувати вікно детального поступу

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide detailed progress window
uk: Ховати вікно детального поступу

[ctx: more widgets]
en: More
uk: Більше

[ctx: fewer widgets]
en: Fewer
uk: Менше
