akonadi-kcal - en to cs translation catalogue (277 entries)

[ctx: @title:window]
en: Archive/Delete Past Events and To-dos
cs: Archivovat nebo smazat prošlé schůzky a úlohy

[ctx: @action:button]
en: &Archive
cs: &Archivovat

[ctx: @option:radio]
en: Archive now items older than:
cs: Archivovat schůzky starší než:

[ctx: @info:whatsthis]
en: The date before which items should be archived. All older events and to-dos will be saved and deleted, the newer (and events exactly on that date) will be kept.
cs: Věk schůzek, které si přejete archivovat. Všechny starší schůzky a úlohy budou uloženy a smazány. Novější budou zachovány.

[ctx: @option:radio]
en: Automaticall&y archive items older than:
cs: Automatick&y archivovat položky starší než:

[ctx: @info:whatsthis]
en: If this feature is enabled, the application will regularly check if events and to-dos have to be archived; this means you will not need to use this dialog box again, except to change the settings.
cs: Je-li tato vlastnost povolena, aplikace bude pravidelně kontrolovat, zda mají být události a úlohy archivovány. To znamená, že nebudete muset používat toto dialogové okno znovu, dokud nebudete chtít změnit nastavení.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The age of the events and to-dos to archive. All older items will be saved and deleted, the newer will be kept.
cs: Věk schůzek, které si přejete archivovat. Všechny starší schůzky a úlohy budou uloženy a smazány. Novější budou zachovány.

[ctx: @item:inlistbox expires in daily units]
en: Day(s)
cs: Dny

[ctx: @item:inlistbox expiration in weekly units]
en: Week(s)
cs: Měsíce

[ctx: @item:inlistbox expiration in monthly units]
en: Month(s)
cs: Týdny

[ctx: @label]
en: Archive &file:
cs: Soubor s ar&chivem:

[ctx: @label filter for KUrlRequester]
en: *.ics|iCalendar Files
cs: *.ics|Soubory iCalendar

[ctx: @info:whatsthis]
en: The path of the archive file. The events and to-dos will be appended to the specified file, so any events that are already in the file will not be modified or deleted. You can later load or merge the file like any other calendar. It is not saved in a special format, it uses the iCalendar format.
cs: Cesta k archivu. Schůzky a úlohy budou přidány do archivního souboru, takže jakékoliv události, které jsou již v souboru, nebudou změněny nebo smazány. Později budete moci načíst nebo sloučit soubor jako jakýkoliv jiný kalendář. Neukládá se do speciálního formátu, ale do formátu iCalendar.

[ctx: @title:group]
en: Type of Items to Archive
cs: Typ položek k archivaci

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can select which items should be archived. Events are archived if they ended before the date given above; to-dos are archived if they were finished before the date.
cs: Zde můžete vybrat, jaké položky mají být archivovány. Události jsou archivovány, pokud skončily před výše zadaným datem; úlohy jsou archivovány, pokud byly ukončeny před daným datem.

[ctx: @option:check]
en: Archive &Events
cs: A&rchivovat události

[ctx: @option:check]
en: Archive or purge events
cs: Archivovat nebo promazat události

[ctx: @option:check]
en: Archive Completed &To-dos
cs: Archivova&t dokončené úlohy

[ctx: @option:check]
en: &Delete only, do not save
cs: Pouze smazat, neuklá&dat

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option to delete old events and to-dos without saving them. It is not possible to recover the events later.
cs: Vyberte tuto volbu pro smazání starých schůzek a úloh bez jejich uložení. Později již nebude možné schůzky obnovit.

[ctx: @info]
en: The archive file name is not valid.
cs: Název souboru s archivem je neplatný.

en: Unable to create a temporary file for the attachment.
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor pro přílohu.

en: Save Attachment
cs: Uložit přílohu

en: <placeholder>undefined</placeholder>
cs: <placeholder>nedefinováno</placeholder>

en: There are no items before %1
cs: Neexistují žádné události před %1

en: Delete all items before %1 without saving?
    The following items will be deleted:
cs: Smazat všechny události před %1 bez uložení?
    Následující události budou smazány:

en: Delete Old Items
cs: Smazat staré události

[ctx: save failure cause unknown]
en: Reason unknown
cs: Neznámý důvod

en: Cannot write archive file %1. %2
cs: Nelze zapsat soubor s archivem %1. %2

en: Cannot write archive. %1
cs: Nelze zapsat soubor s archivem. %1

en: Archiving events
cs: Archivuji události

en: Free
cs: Volno

en: Busy
cs: Zaneprázdněn

en: Unavailable
cs: Nedostupný

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Attendee
cs: Účastník

[ctx: @label A time period duration. It is preceded/followed (based on the orientation) by the name of the week, see the message above. example: 12 June, 8:00am to 9:30am]
en: %1 %2, %3 to %4
cs: %1 %2, %3 do %4

[ctx: @label A time period duration. KLocale is used to format the components. example: Monday, 12 June, 8:00am to 9:30am]
en: %1, %2 %3, %4 to %5
cs: %1, %2 %3, %4 do %5

[ctx: @info:tooltip]
en: Free Period
cs: Volné období

[ctx: @info:tooltip period start time]
en: Start:
cs: Zahájení:

[ctx: @info:tooltip period end time]
en: End:
cs: Ukončení:

[ctx: @info:tooltip period duration]
en: Duration:
cs: Doba trvání:

note: i18n: ectx: label, entry (EmailControlCenter), group (Personal Settings)
en: Use email settings from System Settings
cs: Použít nastavení e-mailu z Nastavení systému

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EmailControlCenter), group (Personal Settings)
en: Check this box to use the KDE-wide e-mail settings, which are defined using the System Settings "About Me" Module. Uncheck this box to be able to specify your full name and e-mail.
cs: Zaškrtněte pro použití globálního nastavení e-mailu, které je definováno v Ovládacím centru KDE, sekce &quot;O mně&quot;. Zrušte zaškrtnutí, pokud si přejete zadat vaše celé jméno a e-mail.

note: i18n: ectx: label, entry (StartTime), group (Default Datetimes)
en: Default appointment time
cs: Výchozí čas schůzky

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (StartTime), group (Default Datetimes)
en: Enter the default time for events here. The default is used if you do not supply a start time.
cs: Zde zadejte výchozí čas pro události. Tento čas je použit, pokud nezadáte žádný počáteční čas.

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDuration), group (Default Datetimes)
en: Default duration of new appointment (HH:MM)
cs: Výchozí doba trvání nové schůzky (HH:MM)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultDuration), group (Default Datetimes)
en: Enter default duration for events here. The default is used if you do not supply an end time.
cs: Zde zadejte výchozí dobu trvání této události. Tento čas je použit, pokud nezadáte žádný koncový čas.

note: i18n: ectx: label, entry (ReminderTime), group (Default Datetimes)
en: Default reminder time
cs: Výchozí čas upomínky

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ReminderTime), group (Default Datetimes)
en: Default time for reminders
cs: Výchozí čas pro upomínky

note: i18n: ectx: label, entry (DayBegins), group (Time &amp; Date)
en: Day begins at
cs: Den začíná v

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DayBegins), group (Time &amp; Date)
en: Enter the start time for events here. This time should be the earliest time that you use for events.
cs: Zde zadejte počáteční čas pro události každého dne. Toto by měl být čas, který pro události používáte nejdříve.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Time &amp; Date)
en: Exclude holidays
cs: Vyřadit svátky

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Time &amp; Date)
en: Check this box to prevent KOrganizer from marking the working hours on holidays.
cs: Zaškrtněte, pokud si přejete, aby KOrganizer neoznačoval pracovní hodiny u svátků.

note: i18n: ectx: label, entry (Holidays), group (Time &amp; Date)
en: Use holiday regions:
cs: Použít regiony svátků:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Holidays), group (Time &amp; Date)
en: Select which regions you want to use the holidays here. Defined holidays are shown as non-working days in the date navigator, the agenda view, etc.
cs: Zde zadejte, z jakých regionů si přejete použít svátky. Zadané svátky jsou v navigátoru, v pohledu na agendu, atd. zobrazeny jako nepracovní dny.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Group Scheduling)
en: Use Groupware communication
cs: Použít Groupware komunikaci

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Group Scheduling)
en: Check this box to enable automatic generation of mails when creating, updating or deleting events (or to-dos) involving other attendees. You should check this box if you want to use the groupware functionality (e.g. Configuring Kontact as a KDE Kolab client).
cs: Zaškrtněte pro automatické generování e-mailů při vytváření, změně, či mazání událostí, popř. úloh, zahrnujících další účastníky. Tato volba by měla být zaškrtnuta, pokud si přejete využívat groupwarovou funkcionalitu - např. konfigurace aplikace Kontact jako klient KDE Kolab.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Regularly archive events
cs: Pravidelně archivovat události

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: If auto-archiving is enabled, events older than this amount will be archived. The unit of this value is specified in another field.
cs: Je-li povolena auto-archivace, události starší než tato hodnota budou archivovány. Jednotka této hodnoty se určuje v dalším poli.

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: The unit in which the expiry time is expressed.
cs: Jednotka, ve které je vyjádřen čas platnosti.

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In days
cs: V dnech

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In weeks
cs: V týdnech

note: i18n: ectx: label, entry (ExpiryUnit), group (Archive Dialog)
en: In months
cs: V měsících

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: URL of the file where old events should be archived
cs: URL souboru, do kterého mají být archivovány staré události.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Archive events
cs: Archivovat události

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Archive to-dos
cs: Archivovat úlohy

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: What to do when archiving
cs: Co dělat při archivování

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Delete old events
cs: Smazat staré události

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive Dialog)
en: Archive old events to a separate file
cs: Archivovat staré události do samostatného souboru

note: i18n: ectx: label, entry (UserName), group (Internal Settings)
en: Full &name
cs: Celé jmé&no

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UserName), group (Internal Settings)
en: Enter your full name here. This name will be displayed as "Organizer" in to-dos and events you create.
cs: Zde zadejte vaše celé jméno. Toto jméno bude zobrazeno jako "Organizátor" v úlohách a událostech, které vytvoříte.

en: Anonymous
cs: Anonymní

note: i18n: ectx: label, entry (UserEmail), group (Internal Settings)
en: E&mail address
cs: E&mailová adresa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UserEmail), group (Internal Settings)
en: Enter here your e-mail address. This e-mail address will be used to identify the owner of the calendar, and displayed in events and to-dos you create.
cs: Zde zadejte vaši e-mailovou adresu. Tato adresa bude použita k identifikaci vlastníka kalendáře a bude zobrazena v událostech a úlohách, které vytvoříte.

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Colors)
en: Use this color when drawing items without any tags
cs: Používat tuto barvu při kreslení položek bez jakýchkoliv značek

[ctx: @title:window]
en: Create Note
cs: Vytvořit poznámku

[ctx: @action:button]
en: Cancel
cs: Zrušit

[ctx: @action:button]
en: Save
cs: Uložit

[ctx: @info]
en: Calendar where the new note will be stored.
cs: Kalendář, kam bude nová poznámka uložena.

[ctx: @info:tooltip]
en: Calendar where the new note will be stored.
cs: Kalendář, kam bude nová poznámka uložena.

[ctx: @label specify the title for this note]
en: Title:
cs: Název:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print day options:</span></p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Možnosti tisku dne:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDateRangeGroup)
en: Date && Time Range
cs: Časový rozsah

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mFromDateLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDateComboBox, mFromDate)
en: If you want to print more days at once, you can define a range of dates with this option and the <i>End date</i> option. This option is used to define the start date.
cs: Přejete-li si vytisknout více dnů najednou, můžete definovat rozsah dnů touto volbou a volbou <i>Datum ukončení</i>. Tato volba je použita pro definování data zahájení.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromDateLabel)
en: &Start date:
cs: Datum zahá&jení:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, mFromTimeLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTimeEdit, mFromTime)
en: Starting time for the print
cs: Čas spuštění tisku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mFromTimeLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTimeEdit, mFromTime)
en: It is possible to print only those events which are inside a given time range. With this time selection box you can define the start of this time range. The end time should be defined with the <i>End time</i> option. Note you can automatically modify these settings if you check <i>Extend time range to include all events</i>.
cs: Lze vytisknout pouze ty události, které jsou uvnitř daného časového rozsahu. Tímto nastavením definujete čas zahájení rozsahu. Čas ukončení je definován pomocí volby <i>Čas ukončení </i>. Rozsah může být automaticky upraven, pokud zaškrtnete <i>Rozšířit časový rozsah, aby zahrnoval všechny události</i>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromTimeLabel)
en: Start &time:
cs: Čas za&hájení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, mToDateLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KDateComboBox, mToDate)
en: Ending date for the print
cs: Konečný datum tisku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mToDateLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDateComboBox, mToDate)
en: If you want to print more days at once, you can define a range of dates with this option and the <i>Start date</i> option. This option is used to define the end date.
cs: Přejete-li si vytisknout více dnů najednou, lze definovat rozsah dnů touto volbou a volbou <i>Datum zahájení</i> Tato volba definuje datum ukončení.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToDateLabel)
en: &End date:
cs: Datum ukonč&ení:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, mToTimeLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTimeEdit, mToTime)
en: Ending time for the print
cs: Konečný čas tisku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mToTimeLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTimeEdit, mToTime)
en: It is possible to print only those events which are inside a given time range. With this time selection box you can define the end of this time range. The start time should be defined with the <i>Start time</i> option. Note you can automatically modify these settings if you check <i>Extend time range to include all events</i>.
cs: Lze vytisknout pouze ty události, které jsou uvnitř daného časového rozsahu. Tímto nastavením definujete čas ukončení rozsahu. Čas zahájení je definován pomocí volby <i>Čas zahájení</i>. Rozsah může být automaticky upraven, pokud zaškrtnete <i>Rozšířit časový rozsah, aby zahrnoval všechny události</i>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToTimeLabel)
en: End ti&me:
cs: Č&as ukončení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mIncludeAllEvents)
en: Check this option to automatically determine the required time range, so all events will be shown.
cs: Zaškrtněte tuto volbu pro automatické určení požadovaného časového rozsahu tak, aby byly zobrazeny všechny události.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mIncludeAllEvents)
en: E&xtend time range to include all events
cs: Rozšíř&it časový rozsah, aby zahrnoval všechny události

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mPrintType)
en: Print Layout
cs: Tisková úprava

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mPrintTypeFilofax)
en: Print date &range as Filofax format, all on one page
cs: Vytiskne rozsah dat ve formátu Filoax na jednu stranu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mExcludeConfidential)
en: Exclude c&onfidential
cs: V&yřadit důvěrné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mExcludePrivate)
en: Exclude pri&vate
cs: &Vyřadit soukromé

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mIncludeInfoGroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, includeInfoBox)
en: Include Information
cs: Zahrnout informace

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mIncludeDescription) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mDescription)
en: Print item descriptions
cs: Vytisknout popisky položek

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mIncludeDescription) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mDescription)
en: Check this option if you want to see the item descriptions printed.
cs: Zaškrtněte tuto volbu, pokud si přejete, aby byly vytištěny popisy položek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mIncludeDescription) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mDescription)
en: &Descriptions
cs: &Popisy

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mIncludeCategories) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mCategories)
en: Check this option if you want to see the item tags printed.
cs: Zaškrtněte tuto volbu, pokud si přejete, aby byly vytištěny značky položek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mIncludeCategories) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mCategories)
en: Ta&gs
cs: &Značky

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mIncludeTodos)
en: You should check this option if you want to print to-dos which are due on one of the dates which are in the supplied date range.
cs: Měli byste zaškrtnout tuto volbu, pokud si přejete vytisknout úlohy mající termín nastavený na jeden ze dnů, které jsou v dodaném časovém rozsahu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mIncludeTodos)
en: Include to-&dos that are due on the printed day(s)
cs: Zahrnout úlohy, které mají &datum splnění v tištěných dnech

[ctx: @title general print settings]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGeneralGroup)
en: General
cs: Obecné

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mColors)
en: Print in color
cs: Tisknout barevně

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mColors)
en: If you want to use colors to distinguish certain tags in the printed output, check this option.
cs: Přejete-li si používat barvy pro rozlišení určitých značek výstup tisku, zaškrtněte tuto volbu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mColors)
en: &Use colors
cs: Po&užít barvy

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mPrintFooter)
en: Print a datetime footer on each page
cs: Vytisknout zápatí s datem na každou stránku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPrintFooter)
en: Print &Footer
cs: Vytisknout zá&patí

en: Start date:
cs: Datum zahájení:

en: No start date
cs: Žádné datum počátku

en: End date:
cs: Datum ukončení:

en: Duration:
cs: Doba trvání:

en: 1 hour  | %1 hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: %1 hodiny
cs[2]: %1 hodin

en: 1 minute  | %1 minutes
cs[0]: 1 minuta
cs[1]: %1 minuty
cs[2]: %1 minut

en: No end date
cs: Bez koncového data

en: Due date:
cs: Datum splnění:

en: No due date
cs: Žádný datum splnění

[ctx: except for listed dates]
en:  except
cs:  kromě

en: Repeats:
cs: Opakování:

en: No reminders
cs: Žádné upomínky

en: Reminder:  | %1 reminders:
cs[0]: Upomínka:
cs[1]: %1 upomínky:
cs[2]: %1 upomínek:

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 before the start
cs: %1 před zahájením

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 after the start
cs: %1 po zahájení

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 before the end
cs: %1 před ukončením

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 after the end
cs: %1 po ukončení

en: 1 day | %1 days
cs[0]: 1 den
cs[1]: %1 dny
cs[2]: %1 dnů

en: 1 hour | %1 hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: %1 hodiny
cs[2]: %1 hodin

en: 1 minute | %1 minutes
cs[0]: 1 minuta
cs[1]: %1 minuty
cs[2]: %1 minut

en: Organizer:
cs: Organizátor:

en: Location:
cs: Umístění:

en: Description:
cs: Popis:

en: Notes:
cs: Poznámky:

en: No Subitems
cs: Žádné podpoložky

en: 1 Subitem: | %1 Subitems:
cs[0]: 1 podpoložka:
cs[1]: %1 podpoložky:
cs[2]: %1 podpoložek:

[ctx: no status]
en: none
cs: žádný

[ctx: unknown status]
en: unknown
cs: neznámý

[ctx: subitem start date]
en: Start Date: %1
cs: Datum zahájení: %1

[ctx: subitem start time]
en: Start Time: %1
cs: Čas zahájení: %1

[ctx: subitem due date]
en: Due Date: %1
cs: Datum splnění: %1

[ctx: subitem due time]
en: Due Time: %1
cs: Čas splnění: %1

[ctx: subitem Status: statusString]
en: Status: %1
cs: Stav: %1

[ctx: subitem Priority: N]
en: Priority: %1
cs: Priorita: %1

[ctx: subitem Secrecy: secrecyString]
en: Secrecy: %1
cs: Soukromí: %1

en: No Attachments
cs: Žádné přílohy

en: 1 Attachment: | %1 Attachments:
cs[0]: 1 příloha:
cs[1]: %1 přílohy:
cs[2]: %1 příloh:

en: No Attendees
cs: Žádní účastníci

en: 1 Attendee: | %1 Attendees:
cs[0]: 1 účastník:
cs[1]: %1 účastníci:
cs[2]: %1 účastníků:

en: Status: %1
cs: Stav: %1

en: Secrecy: %1
cs: Soukromí: %1

en: Show as: Busy
cs: Zobrazit jako: zaneprázdněný

en: Show as: Free
cs: Zobrazit jako: dostupný

en: This task is overdue!
cs: Lhůta této úlohy vypršela.

en: Settings:
cs: Nastavení:

en: Tags:
cs: Značky:

[ctx: label for timetable all-day boxes]
en: All day
cs: Celý den

[ctx: date from - to (week number)]
en: %1–%2 (Week %3)
cs: %1–%2 (Týden %3)

[ctx: date from - to\n(week number)]
en: %1–%2
    (Week %3)
cs: %1–%2
    (Týden %3)

[ctx: @option sort by summary]
en: Summary
cs: Shrnutí

[ctx: @option sort by start date/time]
en: Start Date
cs: Datum zahájení

[ctx: @option sort by due date/time]
en: Due Date
cs: Datum splnění

[ctx: @option sort by priority]
en: Priority
cs: Priorita

[ctx: @option sort by percent completed]
en: Percent Complete
cs: Procent dokončení

[ctx: @option sort by tags]
en: Tags
cs: Značky

[ctx: @option sort in increasing order]
en: Ascending
cs: Vzestupně

[ctx: @option sort in descreasing order]
en: Descending
cs: Sestupně

en: To-do list
cs: Seznam úloh

en: Priority
cs: Priorita

[ctx: @label to-do due date]
en: Due
cs: Termín

[ctx: @label to-do start date]
en: Start
cs: Spustit

[ctx: @label to-do percentage complete]
en: Complete
cs: Dokončeno

[ctx: @label to-do categories]
en: Tags
cs: Značky

en: Print &incidence
cs: Vytisknout &událost

en: Prints an incidence on one page
cs: Vytiskne událost na jednu stranu

en: Print da&y
cs: Vytisknout d&en

en: Prints all events of a single day on one page
cs: Vytiskne všechny události dne na jednu stranu

en: Print &week
cs: Vytis&knout týden

en: Prints all events of one week on one page
cs: Vytiskne všechny události týdne na jednu stranu

en: Print mont&h
cs: Vytisknout &měsíc

en: Prints all events of one month on one page
cs: Vytiskne všechny události měsíce na jednu stranu

en: Print to-&dos
cs: Vytisknout ú&lohy

en: Prints all to-dos in a (tree-like) list
cs: Vytiskne všechny úlohy ve stromově uspořádaném seznamu

[ctx: @info]
en: Unable to print, an invalid print style was specified.
cs: Nelze tisknout, nebyl navrácen platný styl tisku.

[ctx: @title:window]
en: Printing error
cs: Chyba tisku

[ctx: @title:window]
en: Print
cs: Vytisknout

[ctx: @title:group]
en: Print Style
cs: Styl tisku

[ctx: @label]
en: Page &orientation:
cs: &Orientace stránky:

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the print orientation
cs: Nastavit orientaci stránky:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Use Default Orientation of Selected Style
cs: Použít výchozí orientaci vybraného stylu

[ctx: @item:inlistbox]
en: Use Printer Default
cs: Použít výchozí nastavení tiskárny

[ctx: @item:inlistbox]
en: Portrait
cs: Na výšku

[ctx: @item:inlistbox]
en: Landscape
cs: Na šířku

[ctx: @action:button]
en: &Preview
cs: Ná&hled

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print incidence options:</span></p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Možnosti tisku událostí:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowDetails)
en: Detai&ls (visiblility, secrecy, etc.)
cs: Podrobnosti (vidite&lnost, utajení, atd.)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowAttendees)
en: &Attendees
cs: Úč&astníci

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowSubitemsNotes)
en: Print the notes
cs: Vytisknout poznámky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowSubitemsNotes)
en: &Notes, subitems
cs: Pozná&mky, podpoložky

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowAttachments)
en: Print the attachments
cs: Vytisknout přílohy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowAttachments)
en: Attach&ments
cs: Přílo&hy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print journal options:</span></p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Možnosti tisku deníku:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mAllJournals)
en: &All journal entries
cs: Všechny zázn&amy deníku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mRangeJournals)
en: Date &range:
cs: Č&asové období:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print month options:</span></p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Možnosti tisku měsíce:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mFromDateLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, mFromMonth)
en: When you want to print more months at once, you can define a month range. This option defines the first month to be printed. Use the option <i>End month</i> to define the last month in this range.
cs: Přejete-li si vytisknout více měsíců najednou, můžete zadat rozsah měsíců. Tato volba udává první měsíc, který bude vytištěn. Použijte volbu <i>Koncový měsíc</i> pro určení posledního měsíce v rozsahu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mFromDateLabel)
en: Sta&rt month:
cs: Počáteční mě&síc:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mToDateLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, mToMonth)
en: When you want to print more months at once, you can define a month range. This option defines the last month to be printed. Use the option <i>Start month</i> to define the first month in this range.
cs: Přejete-li si vytisknout více měsíců najednou, můžete zadat rozsah měsíců. Tato volba udává poslední měsíc, který bude vytištěn. Použijte volbu <i>Počáteční měsíc</i> pro určení prvního měsíce v rozsahu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mToDateLabel)
en: &End month:
cs: Kon&cový měsíc:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mRecurDaily)
en: Print daily recurring items
cs: Vytisknout denně se opakující položky

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mRecurDaily)
en: With this option it is possible to leave out the daily recurring to-dos and events in the print. They take a lot of space and make the month view needlessly complicated.
cs: Touto volbou je možné při tisku vynechat denně se opakující úlohy a události. Zabírají spoustu místa a dělají měsíční pohled zbytečně komplikovaným.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mRecurDaily)
en: Include daily re&curring to-dos and events
cs: Zahrnout denně se opakují&cí události a úlohy

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mRecurWeekly)
en: Print weekly recurring items
cs: Vytisknout týdně se opakující položky

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mRecurWeekly)
en: Similar to "Print daily recurring to-dos and events". Weekly to-dos and events will be omitted when making a print of the selected month.
cs: Podobné jako "Vytisknout denně opakující se události a úlohy". Týdně se opakující úlohy a události budou při tisku vybraného měsíce vynechány.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mRecurWeekly)
en: Include weekl&y recurring to-dos and events
cs: Zahrnout týdně se opaku&jící události a úlohy

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mWeekNumbers)
en: Print week numbers
cs: Vytisknout čísla týdnů

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mWeekNumbers)
en: Enable this to print week numbers at the left of each row.
cs: Povolte pro tisk čísel týdnů nalevo v každém řádku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mWeekNumbers)
en: Print week &numbers
cs: Vytisk&nout čísla týdnů

en: This printing style does not have any configuration options.
cs: Tento styl tisku nemá žádné možnosti nastavení.

en: Holiday
cs: Svátek

[ctx: print date: formatted-datetime]
en: printed: %1
cs: vytisknuto: %1

[ctx: to-do summary (Due: datetime)]
en: %1 (Due: %2)
cs: %1 (Termín: %2)

[ctx: to-do summary (Due: date)]
en: %1 (Due: %2)
cs: %1 (Termín: %2)

en: To-do: %1
cs: Úloha: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print to-dos options:</span></p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Možnosti tisku úloh:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, mTitleLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mTitle)
en: Name for this to-do list
cs: Název pro tento seznamu úloh

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mTitleLabel)
en: &Title:
cs: &Název:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, mTitle)
en: To-do List
cs: Seznam úloh

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mPrintType)
en: To-dos to Print
cs: Úlohy k vytištění

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mPrintAll)
en: Print &all to-dos
cs: V&ytisknout všechny úlohy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mPrintDueRange)
en: Print only to-dos due in the &range:
cs: Vytis&knout pouze úlohy k dokončení v období:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mPriority)
en: Check this option if you want to see the item priorities printed.
cs: Zaškrtněte tuto volbu, pokud si přejete, aby byly vytištěny priority položek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPriority)
en: &Priority
cs: &Priorita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mStartDate)
en: &Start date
cs: &Datum zahájení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mDueDate)
en: Du&e date
cs: D&atum splnění

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mPercentComplete)
en: Percentage co&mpleted
cs: Pro&cent dokončeno

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sortingOptionsBox)
en: Sorting Options
cs: Volby třídění

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sortFieldLabel)
en: Sort field:
cs: Třídící pole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sortDirectionLabel)
en: Sort direction:
cs: Směr třídění:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mConnectSubTodos)
en: Co&nnect sub-to-dos with its parent
cs: Propo&jit podúlohy se svými předky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mStrikeOutCompleted)
en: Stri&ke out completed to-do summaries
cs: Přeškrtn&out souhrn dokončených úloh

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print week options:</span></p></body></html>
cs: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Možnosti tisku týdne:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mPrintTypeFilofax)
en: Print date &range as Filofax format, one week per page
cs: Vytiskne rozsah dat ve formátu Filofax, jeden týden na stranu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mPrintTypeSplitWeek)
en: Print as split wee&k view
cs: Vytis&knout jako rozdělený pohled na týden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDateRangeGroup)
en: Date Range
cs: Rozsah data

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mYearLabel)
en: &Year:
cs: &Rok:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGeneralGroup)
en: General
cs: Obecné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mPagesLabel)
en: Num&ber of pages:
cs: Počet &stránek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSubDaysLabel)
en: Show &sub-day events as:
cs: Zobrazovat událo&sti v rámci dne jako:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mSubDays) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, mHolidays)
en: Time Boxes
cs: Časové rámečky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mHolidaysLabel)
en: Show &holidays as:
cs: Zobrazovat svátky ja&ko:

en: Person: %1
cs: Osoba: %1

en: Journal entries
cs: Položky deníku

en: Print &journal
cs: Vytisknout &deník

en: Prints all journals for a given date range
cs: Vytisknout všechny deníky z daného období

en: Print &year
cs: Vytis&knout rok

en: Prints a calendar for an entire year
cs: Vytisknout kalendář pro celý rok

[ctx: @title:window]
en: Select Calendar
cs: Vybrat kalendář

en: Select the calendar where this item will be stored.
cs: Vyberte kalendář, kam bude položka uložena.

[ctx: this is the default calendar]
en: %1 (Default Calendar)
cs: %1 (Výchozí kalendář)

[ctx: a virtual folder type]
en: Virtual
cs: Virtuální

en: Folder type:
cs: Typ složky:

[ctx: collection has no mimetypes to show the user]
en: none
cs: žádný

en: Content type:
cs: Typ obsahu:

en: Rights:
cs: Práva:

[ctx: the calendar is read-only]
en: read-only
cs: pouze ke čtení

[ctx: the calendar is read and write]
en: read+write
cs: čtení+zápis

[ctx: blocking all reminders for this calendar]
en: all
cs: vše

[ctx: blocking email reminders for this calendar]
en: email
cs: e-mail

[ctx: blocking unknown type reminders for this calendar]
en: other
cs: jiný

[ctx: not blocking any reminder types for this calendar]
en: none
cs: žádný

en: Blocked Reminders:
cs: Blokované upomínky:
